Domek mobilny (Nr 7608691)

Domek mobilny
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Domek mobilny
1000 x 350 x 360 cm
10000 kg
Czy wymiary są dokładne?
Tak
Czy ładunek jest na paletach?
Nie
Czy przesyłka jest opakowana?
Nie
Łączna waga:
10000 kg
Dystans
149 km
Pomoc w załadunku i rozładunku:
Niewymagana
Faktura VAT:
Wymagana

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Kartoszyno

Od 15 maj 2021 do 24 maj 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Zachodniopomorskie, Dabki K Koszalina

Od 15 maj 2021 do 24 maj 2021


Transport innych ładunków

Przewóz innych towarów

Koszt transportu ładunków jest uzależniony od gabarytów towaru, daty transportu oraz odległości pomiędzy miejscem załadunku i rozładunku.

Klasyfikacje ładunków

Transport towarów dzielimy na podgrupy takie jak: palety, niepełny samochód dostawczy, pełny samochód dostawczy, pojemniki metalowe oraz ciężarówka – wywrotka.

Palety - obejmują platformę, na której rozkłada się mniejsze rzeczy lub paczki. Najbardziej znanym typem palety są palety euro. Na paletach najczęściej przewozi się meble, paczki, materiały budowlane (na przykład farby, panele itd.), okna jak również towary chemiczne.

Niepełny samochód dostawczy - LTL to przewóz ładunku, który musi być przewożony samochodem - Tirem oraz zajmuje zaledwie fragment przestrzeni ładunkowej. Do tego typu przewozu stosuje się samochody ciężarowe skrzyniowe, ciężarówki z chłodnią lub izotermią itp.

Pełny samochód dostawczy - FTL dotyczy przewozu towaru, który wymaga pełnej przestrzeni ładunkowej pojazdu ciężarowego.
Do tego typu transportu używa się różnego rodzaju ciężarówki.

Kontenery – Transport pewnych towarów może wymagać pojemnika metalowego – szczególnie przy przewozie towarów płynnych i ładunków sypkich. W tych pojemnikach metalowych można również transportować drobnicę w opakowaniach – skrzyniach, kartonach itp. W pojemnikach metalowych można przewozić także palety.

Ciężarówka – wywrotka – pomaga w transporcie ładunków płynnych i kawałkowych – bez problemu można poznać ją po specyficznej skrzyni ładunkowej, przechylonej w tył lub na bok.

Inne towary – towary, które nie kwalifikują się do wcześniej wymienionych typów wówczas zalicza się je do ładunków pozostałych. Znajdziemy tu m.in. zlecenia odnoszące się do przewozu popiołu czy transportu okien.