(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

donice (Nr 6338335)

Długość [m]:

0.95

Szerokość [m]:

0.95

Wysokość [m]:

0.53

Waga w kg (łączna):

60

Liczba sztuk:

2

Typ usługi:

Tylko transport

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 205.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Piastów

Od 15 lip 2020 do 30 sie 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Izbica Kujawska

Od 15 lip 2020 do 31 sie 2020


Transport różnych towarów

Giełda transportowa Clicktrans.pl to internetowy portal licytacyjny tyczący się usług przewozowych. Giełda przewozowa tworzy bazę bieżących zamówień oraz gwarantuje przewoźnikom odpowiedni dostęp do zleceń uszeregowanych według kategorii. W momencie gdy mamy potrzebę skorzystać z giełdy przewozowej, należy utworzyć konto – opcja ta jest absolutnie darmowa. W dalszej kolejności powinno się dodać swoje ogłoszenie (gdy jesteś zlecającym transport) lub znaleźć zlecenia na interesującej cię trasie (w przypadku, kiedy jesteś przewoźnikiem).

Jakie zalety umożliwia Clicktrans?

Portal Clicktrans.pl przewoźnikom daje wgląd do kilkudziesięciu tysięcy ogłoszeń w kraju jak i w Unii Europejskiej, a zlecającym przewóz - możliwość pokazania swoich rzeczy setką firm transportowym, które sprawnie przeprowadzą wycenę.

Jakie wolne ładunki zobaczycie na giełdzie transportowej?

Na giełdzie przewozowej znajdziemy zlecenia transportowe dla przeróżnego typu ładunków. Osoby zlecające transport mają możliwość zgłosić transport w ramach wielu kategorii, np.: meble, motocykle i skutery, pojazdy inne, maszyny i sprzęt, specjalnej ostrożności, pojazdy budowlane, przyczepy kempingowe, rowery, quady, skutery wodne, części i akcesoria, palety, kontener, maszyny i urządzenia przemysłowe, sprzęt AGD, sprzęt ogrodowy, pianina i fortepiany, szkło/kruche/łamliwe, stoły bilardowe, łodzie motorowe, żywność i produkty rolne, pasażerowie jak i dużo innych. Do wziętych kategorii ofert transportowych zaliczają się: przewóz motocykli, przewóz palet, jak również giełda przeprowadzek. Pokaźną większość wystawionych ogłoszeń stanowią zlecenia przewozowe na busa, czyli ogłoszenia transportowe do 3,5 t.