Dos caravanas x 2 (Nr 7575415)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Dos caravanas
1000 x 240 x 250 cm
750 kg
2
Czy wymiary są dokładne?
Nie
Łączna waga:
1500 kg
Dystans
537 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Hiszpania, Comunitat Valenciana, Aspe

Od 19 kwi 2021 do 30 maj 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Aragonia, Monzón

Od 19 kwi 2021 do 30 maj 2021


Transport przyczep kempingowych

Transport przyczep kempingowych nie należy do najprostszych, ani do tanich. W trakcie transportowania tego pojazdu, wskazane jest posiadanie przynajmniej półciężarówki albo innego specjalnego samochodu przeznaczonego do transportu pozostałych pojazdów. Firmy transportowe, które zdecydują się w kwestii przetransportowania przyczepy kempingowej, powinni dostać jak najwięcej danych od właściciela naczepy. Główne parametry decydujące o cenie transportu: rozmiar, ciężar, odległość do pokonania jak i komunikat, czy naczepa jest niezepsuta. Działająca przyczepa kempingowa powinna mieć niezepsute koła, charakteryzuje ją to, że jest możliwość wtoczenia jej na ciężarówkę. W innej sytuacji należy posiadać profesjonalną maszynę, np. mały podnośnik. Cena przewozu naczepy kempingowej uzależniona bywa również od faktu, czy firmy transportowe traktują ten transport jako dołączenie rzeczy do posiadanego ładunku, czy jako samodzielny transport - wyłącznie tej jednej naczepy. Np., transport naczepy kempingowej na trasie Bohmte (Niemcy) - Gostynin (Polska), zapłacono 800 złotych czyli jest to oszczędność rzędu 510 złotych w przypadku cen obowiązujących na naszym rynku. Przewoźnik mógł podać niższą cenę, ze względu na to, że transport tej przyczepy kempingowej odbył się przez doładunek do istniejącego transportu.

Zanim dojdzie do transportu naczepy kempingowej, bardzo ważne bywa, aby usunąć z niej wszystkie nieprzymocowane rzeczy lub je dobrze zabezpieczyć tak, aby w trakcie przewozu nie zdemolowały nic w środku przyczepy.

Kiedy chcemy użyć wariantu niedrogiego transportu, należy wystawić transport naczepy kempingowej na giełdzie przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w ciągu kilku chwil informacja dojdzie do kilkuset firm transportowych, które zapoznają się ze zleceniem i zaoferują interesującą cenę. Wówczas pozostaje wybrać najlepszą ofertę.