(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Zwierzęta Dodano: 2016-10-19 22:26

Dos gatos adultos

(Nr 1277381)
Dos gatos adultos

Waga w kg:

2.00

Budżet zlecenia [€]:

200€

Dystans: 1784.10 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport zwierząt

    Gdy potrzebujemy zlecić przewóz zwierzaka, dla przewoźników istotna będzie jego odmiana, waga oraz szczegółowy opis zwierzęcia. Transportowane zwierzę powinno być zdolne do transportu - nie może być w takim przypadku schorowane ani zranione. W przypadku, gdy planujemy przetransportować kota, psa lub fretkę należy zadbać o szczepienie na wściekliznę oraz wszczepienie mikroczipu identyfikacyjnego.

    Szczepienie na wściekliznę jest ważne po upływie 21 dni od pierwszego szczepienia u zwierząt powyżej 3 miesiąca życia. W innych przypadkach, szczepienie staje się aktualne w ten sam dzień, w którym zostało zrobione. Ważne jest to, że dopiero po szczepieniu przeciw wściekliźnie, weterynarz może wczepić mikroczip.

Dokumenty potrzebne przy przewozie zwierząt

    Psy, koty i fretki muszą posiadać dokument tożsamości wystawiony przez lekarza weterynarii. Listę lekarzy uprawnionych do wystawiania dokumentów można odnaleźć na stronie Krajowej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej. Cena za wydanie paszportu to 51 .

    Oprócz paszportu wymaganerównież dokumenty potwierdzające pochodzenie zwierzęcia, opisujące kto jest właścicielem. Wymaganerównież takie dane jak trasa i data przejazdu i przewidywany czas transportu. Listę firm przewozowych upoważnionych do przewozu zwierząt jest możliwe znaleźć na stronie Głównego Inspektoratu Weterynarii.

Jak transportować zwierzęta?

    Zwierzęta można przewozić autem, gdy mamy należyty przenośnik. Przy przewozie zwierza warto stosować różnego rodzaju klatek, szelek czy mat ochronnych. W szukaniu przenośnika dla zwierząt decydująca powinna być jego wielkość, jak także wygoda i bezpieczeństwo zwierzęcia podczas transportu.

Adres i termin nadania

Italia, Venecia, 30020

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

España, Alicante, Cami del fondo 2

Termin elastyczny