(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-05-26 21:04

Dos piezas de vehiculo (Nr 2753892)

Dos piezas de vehiculo

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

0.2

Waga w kg (łączna):

4.00

Liczba sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1512.00 km

Transport paczek

    Cena transportu paczki zależy od jej kształtów, ciężaru oraz od odcinka jaki ma przebyć paczka. Żeby zlokalizować najbardziej atrakcyjną usługę przewozu pakunku, opłaca się wystawić bezpłatne ogłoszenie w serwisie Clicktrans.pl, a za moment dostaniemy oferty od przewoźników, którzy mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Ponadto przed samym transportem dobrze jest zaznaczyć rodzaj transportowanego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy chcemy przetransportować rzeczy delikatne i tłukliwe. Takie informacje są wyjątkowo ważne, jeżeli planujemy przewieźć pakunek zawierający szkło, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty, jedzenie czy inne przedmioty, których przewóz wymaga specjalnej ostrożności. Zanim wyłonisz przewoźnika, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Organizując paczkę do przewozu opłaca się pamiętać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń można napakować kawałkami trocin, gazet lub materiałem. W szczególności kruche paczki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak szukać tworzywa do owinięcia paczki?

    Kartony i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy także udać się do niedalekiego sklepu lokalnego lub marketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Zanim umieścimy rzecz do kartonu, sprawdźmy jego stan, zabierzmy wszystkie zbyteczne naklejki i napisy, które mogłyby zdezorientować przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i mocną taśmę, aby zabezpieczyć klapy pudła. Na zewnątrz kartonu przymocujmy białą kartkę, na której zapiszemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Emmerich am Rhein, 46446, Niemcy

4 cze 2018

Adres i termin dostawy

Martorell, Hiszpania

8 cze 2018