(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-05-31 10:35

Dos sofas de pvc con cojines y una mesita pvc

(Nr 1820456)

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1.5

Waga w kg (łączna):

20.00

Ilość sztuk:

3

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 637.00 km

Informacje dodatkowe:

http://p.wallapop.com/i/133735410?_pid=wi&_uid=38825171&_me=s_ios Es un producto que he visto en wallapop y dejo el enlace. En cuanto a las medidas y peso, no tengo ni idea. He rellenado las casillas porque son obligatorias pero he mandado las fotos porque mirando la imagen de los productos se puede ver lo que ocupan.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Gdy obmyślamy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania lub przez zmianę umeblowania domu, warto zwrócić uwagę na parę spraw, ponieważ pomyłki na etapie organizowania transportu mogą kosztować nas bardzo dużo nerwów i zasobów finansowych. Komplikacje mogą rozpocząć się od zarysowań, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez późniejszych kilka lat, aż do kolejnej zmiany mebli, bądź do całkowitego zniszczenia i potrzeby kupna nowego wyposażenia.

    W pierwszym etapie, jak transportujemy podniszczone meble, należy naturalnie je opróżnić z zawartości i usunąć brud, na przykład wilgotną gąbką. Potem warto rozważyć, czy dany mebel rozkręcić, czy też nie. W przypadku wiekowych mebli rozmontowywanie ich, może być to ryzykowne, ponieważ elementy mogą być trudne do ponownego skręcenia, a mebel jak na przykład stół może stracić swój pierwotny wygląd lub stabilność. Jednakże przy bardzo dużych meblach, takich jak przykładowo szafa, wypadałoby wziąć pod uwagę szerokość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, rzeczy należy w następnej kolejności należycie ochronić. Do takich rzeczy przydatne są używane koce, pościele, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi okręcamy meble, zwracając specjalnie uwagę na istotne miejsca, którymi są kanty mebli, gdyż mają skłonność do obijania się i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, żeby zwrócić swoje zainteresowanie na tłukące się elementy, np. szklane pułki. Żeby zapanować nad przesuwaniem się rzeczy i utrzymanie ich w jednym miejscu, można wykorzystać taśmę klejącą, jak również folię bąbelkową, która po kilkukrotnym zawinięciu mebla doskonale utrzymuje wszystko w miejscu. Gdy planujemy odnaleźć dobrą firmę transportową, należy skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, na której po publikacji nieodpłatnego zlecenia, otrzymamy wiele interesujących ofert transportu od zweryfikowanych firm transportowych. Kiedy potrzebujemy jak najzwinniej i jak najbłyskawiczniej zorganizować usługę transportową, należy w ofercie szczegółowo opisać wszystkie rozmiary przygotowanych do transportu pakunków, a również opisać ich wagę i drogę, którą mają zostać przetransportowane – często od tych kluczowych informacji zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Marbella, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Gandia, Hiszpania

Termin elastyczny