(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-09-01 13:03

Double bed with mattress

(Nr 2001545)
Double bed with mattress

Długość [m]:

3

Szerokość [m]:

3

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

25.00

Ilość sztuk:

3

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [€]:

100

Dystans: 24.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Z chwilą gdy planujemy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania lub z powodu zmiany umeblowania mieszkania, powinno się zwrócić uwagę na kilka zagadnień, bowiem nieprawidłowości na etapie przygotowania przewozu mogą kosztować nas całkiem dużo cierpliwości i zasobów finansowych. Kłopoty mogą zacząć się od zadrapań, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym nowym pokoju gościnnym przez dalszych parę lat, aż do następnej zmiany mebli, czy też do całkowitego uszkodzenia i konieczności kupna nieużywanego sprzętu.

    Na początek, jak przewozimy nienowe meble, powinno się naturalnie je opróżnić z zawartości i usunąć brud, np. wilgotną ściereczką. Potem warto przeanalizować, czy transportowany mebel zdemontować, czy też nie. W wypadku wieloletnich mebli rozkręcanie ich, bywa ryzykowne, ponieważ elementy mogą być niełatwe do ponownego zmontowania, a mebel jak np. szafa może stracić swój początkowy kształt oraz stabilność. Jednakże przy bardzo olbrzymich meblach, takich jak np. łóżko, wypadałoby zwrócić uwagę na szerokość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, ponieważ nimi będzie trzeba je przetransportować. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, rzeczy trzeba później należycie zabezpieczyć. Do tego przydadzą się stare koce, pościele, kartony, folie stretch czy ubrania, którymi owijamy sprzęt, zwracając szczególną swoje zainteresowanie na istotne punkty, którymi są narożniki mebli, z uwagi na to, że mają skłonność do niszczenia i ścierania. Bardzo istotne jest, aby zwrócić czujność na szklane części, na przykład szklane pułki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad przesuwaniem się mebli i utrzymanie ich w jednym miejscu, należy wziąć taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym owinięciu mebla idealnie podtrzymuje wszystko w miejscu. Aby zlokalizować solidną firmę transportową, warto skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, na której po publikacji nieodpłatnego ogłoszenia, dostaniemy dużo ciekawych ofert przewozu od sprawdzonych firm transportowych. Kiedy potrzebujemy jak najzwinniej i jak najszybciej zorganizować usługę przewozową, warto w ofercie precyzyjnie przedstawić wszystkie gabaryty przygotowanych do przewozu mebli, a także podać ich ciężar i trasę, którą mają zostać przetransportowane – zazwyczaj od tych kluczowych wiadomości zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Leverkusen, Niemcy

Od 1 wrz 2017 do 2 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Kolonia, Niemcy

Od 3 wrz 2017 do 4 wrz 2017