(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

drabina aluminiowa (Nr 6467425)

drabina aluminiowa

Długość [m]:

2.58

Szerokość [m]:

0.5

Wysokość [m]:

0.3

Waga w kg (łączna):

15

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 2074.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Podkarpackie, Jasło

Od 28 sie 2020 do 15 wrz 2020

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Anglia, Pontefract

Od 20 sie 2020 do 22 wrz 2020


Transport maszyn i sprzętu

Transport maszyn i sprzętu wymaga doświadczenia ze strony firmy transportowej, która powinna porządnie zabezpieczyć maszynę, żeby uniknąć zniszczeń, zadraśnięć jak również wgięć. Do najczęściej zlecanych przesyłek w sekcji przewóz maszyn i sprzętu są frezarki, wyważarki, witryny chłodnicze, przesiewacze, stelaże, kompresory, urządzenia solaryjne (solaria), maszyny czyszczące, suszarnie oraz wiele innych.

Koszt transportu urządzeń lub sprzętu

Cena przewozu urządzeń i sprzętu jest związana zazwyczaj od wielkości jak i wagi przedmiotu oraz od odległości od punktu załadunku do obszaru wyładunku. Głównie przewóz maszyn jest przewozem ponadgabarytowym i wymaga przepisowych certyfikatów oraz specjalistycznej wiedzy ze strony przewoźnika. W obrębie kraju śr. cena  przewozu maszyn wynosi 1,28 zł za kilometr. Weźmy na przykład, transport maszyny wulkanizacyjnej w obrębie Polski kosztuje 0,84-2,93 zł za kilometr. Transport lady chłodniczej w kraju związane jest z ceną prawie 1,02 zł za kilometr.

Cena przewozu urządzeń i sprzętu na obczyznę

Popularnymi kierunkami w międzynarodowym transporcie maszyn lub sprzętu są Niemcy oraz UK. Śr. koszt przewozu urządzeń i sprzętu na jeden kilometr przy trasie Polska – UK jest wydatkiem około 0,70 zł. Weźmy na przykład, transport spawarki do UK będzie kosztował średnio 0,23 zł/km. Za to na trasie nasz kraj – Niemcy za transport urządzeń będzie kosztował blisko 0,95 zł/km. Na tym odcinku za transport maszyny typu oklejarka będzie wynosił prawie 1,18 zł za kilometr, a przewóz frezarki kosztuje 0,54 zł/km.