drążek do podciągania (Nr 6540775)

Długość [m]:

1.5

Szerokość [m]:

0.7

Wysokość [m]:

0.1

Waga w kg (łączna):

30

Liczba sztuk:

2

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 1655.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Opolskie, Nysa

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Herefordshire, Ledbury

Termin elastyczny


Transport sprzętu sportowego

Sprzęt treningowy to maszyny, które zazwyczaj można znaleźć na siłowni – orbitreki, przyrządy do ćwiczeń. Za sprzęt treningowy uznaje się dodatkowo między innymi: narty, sprzęt do hokeja, sprzęt wędkarski, deskorolki, sprzęt do kitesurfingu, sprzęt do nurkowania. W wielu sytuacjach sprzęt sportowy jest ciężki i z trudem można przewieźć go samodzielnie.

Sprzęt treningowy powinien być należycie spakowany i osłonięty w trakcie przewozu. Najlepiej będzie wziąć oryginalne torby. Jeśli urządzenie może ulegnąć awarii, należy zastosować do ochrony takie tworzywa jak: pudełka, folie bąbelkowe, folię stretch jak również taśmy pakowe. W momencie, gdy sprzęt składa się z dużej liczby fragmentów, trzeba go zdemontować i zabezpieczyć wszystkie części z osobna - zwłaszcza, gdy mamy do czynienia z delikatnymi, ruchomymi elementami. Sprzęt treningowy powinien być stabilny wewnątrz opakowania – postarajmy się wobec tego o to, żeby niezapełnione przestrzenie w paczce zapchać gazetami lub styropianem. Rzeczy nie mogą przesuwać się wewnątrz paczki.

Na cenę transportu sprzętu treningowego przyczynia się odcinek pomiędzy miejscem załadunku, a miejscem rozładunku sprzętu, ciężar i gabaryty, jak również ilość sztuk koniecznych do przetransportowania. Np., za transport sztangi olimpijskiej z ławeczką na trasie Mięków - Raszków kosztowało 160 złotych. Przewóz orbitreka z Niemiec do Tarnowskich Gór to wydatek rzędu 200 złotych. Za przewóz wózka sportowego z Nowego Ochędzyna do Koleczkowa wydano 250 PLN.