(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Drążek (rozłożony ) (Nr 4033502)

Drążek (rozłożony )

Długość [m]:

1.40

Szerokość [m]:

0.67

Wysokość [m]:

0.18

Waga w kg (łączna):

32.00

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 1917.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Bristol

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Stary Sącz

Termin elastyczny


Transport sprzętu sportowego

Sprzęt treningowy to maszyny, które zwykle spotykamy na siłowni – orbitreki, przyrządy do ćwiczeń. Za sprzęt do siłowni uznaje się również między innymi: narty, sprzęt do hokeja, sprzęt wędkarski, deskorolki, sprzęt do kitesurfingu, sprzęt do nurkowania. W sporo sytuacjach sprzęt sportowy jest nielekki i trudno przetransportować go na własną rękę.

Sprzęt treningowy powinien być należycie popakowany i zabezpieczony w trakcie przewozu. Najbezpieczniej jest użyć oryginalne opakowania. Jeżeli urządzenie może szybko ulegnąć defektowi, trzeba zastosować do osłony takie surowce jak: pudełka, folie bąbelkowe, stare gazety jak również taśmy pakowe. W momencie, gdy sprzęt składa się z wielu elementów, trzeba go rozmontować i zapakować wszystkie elementy z osobna - przede wszystkim, kiedy mamy do czynienia z kruchymi, ruchomymi częściami. Sprzęt treningowy powinien być nieruchomy wewnątrz kartonu – zadbajmy wobec tego o to, żeby puste przestrzenie w paczce zapełnić materiałami czy też folią bąbelkową. Sprzęt nie mogą przesuwać się w środku kartonu.

Na cenę transportu sprzętu sportowego rzutuje odległość między adresem załadunku, a miejscem wyładunku urządzenia, ciężar i gabaryty, jak również ilość sztuk potrzebnych do przewiezienia. Na przykład, za transport sztangi olimpijskiej z ławeczką z Miękowa do Raszkowa wydano 160 zł. Transport orbitreka z Niemiec do Tarnowskich Gór to koszt 200 PLN. Za przewóz wózka sportowego na trasie Nowy Ochędzyn – Koleczkowo wydano 250 złotych.