(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt sportowy Dodano: 2018-04-28 12:29

Drążek z podstawą

(Nr 2640888)

Długość [m]:

1.2

Szerokość [m]:

0.8

Wysokość [m]:

2.36

Waga w kg (łączna):

70.00

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 311.00 km

Transport sprzętu sportowego

    Sprzęt sportowy to urządzenia, które głównie można znaleźć w fitness klubie – bieżnie, przyrządy do ćwiczeń. Za sprzęt treningowy uznaje się także na przykład: deski surfingowe, deski snowboardowe, sprzęt wędkarski, deskorolki, sprzęt do kitesurfingu, sprzęt spadochroniarski. W niemało przypadkach sprzęt treningowy jest ciężki i ciężko przewieźć go samodzielnie.

    Sprzęt treningowy musi być odpowiednio spakowany oraz zabezpieczony w trakcie transportu. Najbezpieczniej będzie użyć oryginalne pudła. Jeśli urządzenie może łatwo ulegnąć defektowi, bezpiecznie jest zastosować do osłony takie materiały jak: pudełka, folie bąbelkowe, stare gazety jak również taśmy pakowe. W przypadku, gdy sprzęt składa się z dużej liczby elementów, trzeba go rozmontować i zabezpieczyć wszystkie części oddzielnie - przede wszystkim, kiedy mamy do czynienia z kruchymi, ruchomymi fragmentami. Sprzęt sportowy musi być nieruchomy w środku opakowania – postarajmy się zatem o to, żeby niezapełnione przestrzenie w skrzyni zapełnić gazetami czy też styropianem. Rzeczy nie powinny przemieszczać się w środku paczki.

Na koszt przewozu sprzętu sportowego wpływa odcinek pomiędzy adresem załadunku, a miejscem rozładunku urządzenia, waga i gabaryty, a także ilość egzemplarzy potrzebnych do przetransportowania. Na przykład, za transport sztangi olimpijskiej z ławeczką na trasie Mięków - Raszków kosztowało 160 złotych. Transport orbitreka z Niemiec do Tarnowskich Gór to koszt 200 złotych. Za transport wózka sportowego z Nowego Ochędzyna do Koleczkowa wydano 250 zł.

Adres i termin nadania

Ostrołęka, Polska

Od 7 maj 2018 do 20 maj 2018

Adres i termin dostawy

Parterowa, Gdańsk, 80-299, Polska

Od 8 maj 2018 do 27 maj 2018