Drewniane bale budowlane (Nr 7615951)

Drewniane bale budowlane
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Drewniane bale budowlane
600 x 250 x 200 cm
7000 kg
Czy wymiary są dokładne?
Nie
Czy ładunek jest na paletach?
Nie
Czy przesyłka jest opakowana?
Nie
Łączna waga:
7000 kg
Dystans
1249 km
Pomoc w załadunku i rozładunku:
Wymagana
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Rosja, Sankt Petersburg, Petersburg

Od 5 kwi 2021 do 30 kwi 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Sochaczew

Od 1 maj 2021 do 30 maj 2021


Transport niepełną ciężarówką

Przewóz niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to użycie części płaszczyzny ładunkowej samochodu ciężarowego. Jeżeli posiadamy do przewiezienia mały ładunek, który nie potrzebuje wykorzystania pełnego samochodu ciężarowego lub który nie potrzebuje zagospodarowania dużej płaszczyzny, wówczas użycie takiej kategorii jak: niepełna ciężarówka jest pasujące. 


Do samochodów ciężarowych stosowanych w transporcie LTL kwalifikuje się pojazdy, których ciężar przekracza 3,5 tony i inne pojazdy spełniające zasady ustawowe. Do przewozu LTL wykorzystuje się pokaźne pojemniki meblowe, ciężarówki BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe , jak także samochody ciężarowe - kontenery, samochody ciężarowe typu: firanka oraz furgon. Rodzaj samochodu ciężarowego powinien być dopasowany do przewiezienia naszych pakunków, które zadeklarowaliśmy w wskazanej przez nas kategorii.

W wycenie przewozu ładunku w ramach LTL, istotne są tego ładunku parametry – ciężar i wymiary. Trzeba także dodać informację o tym, czy rzeczy do zabrania znajdują się na paletach i czy zostały zapakowane. Jeśli tak, należy opisać opakowanie. Istotna jest także informacja w tematyce usługi – czy obejmuje wyłącznie transport, czy na przykład załadunek i rozładunek. Zasadniczą informacją jest również termin realizacji usługi.

Ładunki transportowane w ramach LTL to z reguły paczki z odzieżą, narzędzia, maszyny, a czasem zdarzają się fragmenty elektrowni wiatrowej.

W przypadku, kiedy transport niepełną ciężarówką nie wystarczy , żeby przewieźć nasz ładunek, można skorzystać z alternatywy – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), innymi słowy zwanego przewozem całonaczepowym.