(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-06-01 13:51

drewniany fotel bujany

(Nr 1823238)

Długość [m]:

80

Szerokość [m]:

60

Wysokość [m]:

100

Waga w kg:

5.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 993.00 km

Informacje dodatkowe:

drewniany fotel bujany

Oferty od Przewoźników (0)

499 zł

ID firmy: 248232
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

17-06-2017, 16:23

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-21 do 2017-06-23

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Transport bezpośredni, bez przeładunków. Zabezpieczony i ubezpieczony. Zapraszam do kontaktu

Cena (zawiera VAT): 499 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    W momencie kiedy obmyślamy transport mebli, czy to z powodu zmiany adresu lub przez zmianę umeblowania biura, warto zwrócić uwagę na szereg spraw, bowiem pomyłki na etapie organizowania przewozu mogą kosztować nas całkiem wiele cierpliwości lub zasobów finansowych. Problemy mogą rozpocząć się od zarysowań, na które będziemy musieli spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez następnych kilka lat, aż do następnej wymiany mebli lub do zupełnego uszkodzenia i konieczności nabycia nieużywanego wyposażenia.

    W pierwszym etapie, podczas gdy transportujemy nienowe meble, wypadałoby naturalnie je opróżnić z zawartości oraz przeczyścić, na przykład wilgotną szmatką. Potem warto przeanalizować, czy dany mebel rozmontować, czy też nie. W przypadku wieloletnich mebli rozmontowywanie ich, bywa ryzykowne, albowiem części mogą być trudne do ponownego zmontowania, a mebel jak np. stół może utracić swój początkowy kształt lub stabilność. Jednakże przy naprawdę wielkich przedmiotach, takich jak na przykład łoże, musimy wziąć pod uwagę wielkość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, rzeczy należy w następnej kolejności należycie zabezpieczyć. Do tego przydadzą się używane pledy, pościele, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi owijamy sprzęt, zwracając niezwykle uwagę na newralgiczne miejsca, którymi są narożniki mebli, z uwagi na to, że mają tendencję do obijania się i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, żeby zwracać czujność na szklane elementy, np. szklane pułki. Żeby zapanować nad przemieszczaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, można wziąć taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym zawinięciu rzeczy doskonale podtrzymuje wszystko w miejscu. Aby odszukać dobrą firmę przewozową, należy skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, na której po publikacji nieodpłatnego zlecenia, uzyskamy wiele ciekawych propozycji transportu od sprawdzonych firm transportowych. Aby jak najzwinniej i jak najprędzej przygotować usługę transportową, warto w ogłoszeniu drobiazgowo przedstawić wszystkie rozmiary gotowych do przewozu przedmiotów, a także podać ich wagę i drogę, którą mają zostać przewiezione – zazwyczaj od tych istotnych wiadomości zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Bensheim, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Słupsk, 76-200, Polska

Termin elastyczny