(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Drewniany plac zabaw (Nr 5873767)

Długość [m]:

4

Szerokość [m]:

3

Wysokość [m]:

3

Waga w kg (łączna):

100

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Budżet zlecenia [zł]:

250

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 332.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Zachodniopomorskie, Myślibórz

Od 24 lut 2020 do 8 mar 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Wrocław

Termin elastyczny


Transport innych ładunków

Przewóz różnych ładunków

Koszt przewozu pozostałych ładunków jest uzależniony od wielkości towaru, daty transportu oraz odległości między miejscem załadunku i wyładunku.

Grupowanie ładunków

Transport towarów dzielimy na podkategorie takie jak: palety, niepełna ciężarówka, pełny samochód dostawczy, pojemniki metalowe oraz ciężarówka – wywrotka.

Palety - stanowią platformę, na której ustawia się nieduże rzeczy lub opakowania. Najpopularniejszym gatunkiem palety są palety euro. Na tych platformach zazwyczaj transportuje się meble, paczki, towary budowlane (na przykład farby, panele itd.), drzwi jak również towary chemiczne.

Niepełny samochód dostawczy - LTL to przewóz towaru, który należy transportować samochodem ciężarowym i zapełnia tylko część przestrzeni ładunkowej. Przy takim typie przewozu stosuje się samochody ciężarowe skrzyniowe, ciężarówki z chłodnią lub izotermią itp.

Pełna ciężarówka - FTL dotyczy przewozu ładunku, który wymaga całej przestrzeni ładunkowej samochodu - Tira.
Do takiego rodzaju transportu używa się różnego rodzaju samochody ciężarowe.

Kontenery – Przewóz niektórych ładunków wymaga użycia pojemnika metalowego – szczególnie przy przewozie towarów płynnych oraz towarów sypkich. W kontenerach można również transportować drobnicę w paczkach – skrzyniach, pudełkach itp. W pojemnikach metalowych można przewozić także palety.

Wywrotka – pomaga w transporcie materiałów płynnych i sypkich – można rozpoznać ją po szczególnej skrzyni ładunkowej, przekręconej w tył lub na bok.

Inne towary – towary, które nie klasyfikują się do wcześniej wymienionych typów można zaliczyć do tzw. towarów pozostałych. Znajdują się tu m.in. zlecenia odnoszące się do transportu popiołu czy transportu gąsienic od koparki.