(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-01-30 14:10

Drewniany stojak

(Nr 2335368)
Drewniany stojak

Długość [m]:

70

Szerokość [m]:

30

Wysokość [m]:

160

Waga w kg (łączna):

15.00

Ilość sztuk:

1

Dystans: 205.00 km

Transport paczek

    Cena transportu przesyłki uzależniona jest od jej gabarytów, wagi i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Żeby zlokalizować najbardziej ciekawą opcję transportu paczki, należy opublikować darmowe ofertę w portalu Clicktrans.pl, a za moment uzyskamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie „po drodze”. Oprócz tego przed samym transportem warto określić typ transportowanego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego pakowania, czy planujemy przetransportować przedmioty delikatne i łamliwe. Te wskazówki są wyjątkowo istotne, kiedy planujemy przesłać pakunek zawierający szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne przedmioty, których przewóz potrzebuje dodatkowej ostrożności. Nim zdecydujesz się na przewoźnika, przekonaj się, czy przedsiębiorstwo dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Organizując paczkę do przewozu opłaca się pamiętać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń można naładować kawałkami styropianu, papieru lub kawałkami niepotrzebnego materiału. Nadzwyczaj delikatne przesyłki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak znaleźć surowce do owinięcia przesyłki?

    Kartony i pudełka możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy także przejść się do pobliskiego sklepu spożywczego lub marketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Zanim zapakujemy przedmiot do opakowania, oszacujmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie zbyteczne etykiety i napisy, które mogą zwieść firmę transportową. Zastosujmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby zabezpieczyć pokrywy pudła. Do powierzchni kartonu przymocujmy białą kopertę, na której spiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Białka Tatrzańska, 34-405, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Chęciny, 26-060, Polska

Termin elastyczny