(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2018-01-28 11:47

Drewno na więźbę + deski

(Nr 2327652)
Drewno na więźbę + deski

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

1.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 251.00 km

Full truck load

     Przewóz ładunku zamawiany na pełen pojazd ciężarowy, przyciąga nade wszystko firmy. Często zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które obecnie przeprowadzają się. Należy przed zleceniem takiego przewozu pouzgadniać parę priorytetowych punktów.

     Po pierwsze, ustalamy sposób załadunku jak i rozładunku przewożonych rzeczy. Jeżeli jest on umieszczony na paletach, to nasuwa się pytanie czy mamy wózki widłowe zdolne podnieść jego ciężar zarówno w lokalizacji załadunku jak i w lokalizacji wyładunku. W wypadku niewielkich rzeczy czy też produktów sypkich, wypadałoby uzgodnić, czy potrzebna jest górna plandeka oraz czy do przewozu może być nieprzykryta naczepa. Kiedy potrzebujemy przetransportować płody rolne, towary spożywcze, wówczas może okazać się niezastąpione zastosowanie samochodu-chłodni. Miejmy również na uwadze, że transport ładunków łatwopalnych i groźnych wymaga posiadanie odpowiednich papierów, w dodatku w przewozie zagranicznym, przy przekroczeniu wyznaczonej wagi ładunku, w kilku państwach powinno się liczyć z dodatkowymi kosztami.

     Po ustaleniu swoich warunków, szybko można znaleźć firmę transportową na giełdzie transportowej, takiej jak serwis Clicktrans. Dlatego że, ogłoszenia na niej wystawione, docierają do bardzo dużej ilości różnych firm, które posiadają potrzebną gamę samochodów przystosowanych do transportu różnorakich towarów, a olbrzymia konkurencja umożliwia pozyskanie niskich stawek.

Adres i termin nadania

Solina, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Kraków, Polska

Termin elastyczny