(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2018-01-28 11:47

Drewno na więźbę + deski

(Nr 2327652)
Drewno na więźbę + deski

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

1.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 251.00 km

Informacje dodatkowe:

Pełny tir. Ile się zmieści.

Oferty od Przewoźników (0)

1250 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

31-01-2018, 16:03

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-31 do 2018-02-28

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam Paweł L.

Cena (zawiera VAT): 1250 zł

Wiadomości: (2)

Maciej J. (Zleceniodawca)
01-02-2018, 15:50
Witam, czy cena dotyczy transportu ciągnikiem siodłowym 24t ?
Mariusz P. (Przewoźnik)
01-02-2018, 20:53
Witam, tak
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Full truck load (FTL)

     Przewóz ładunku zamawiany na pełen pojazd ciężarowy, przyciąga nade wszystko firmy. Często zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które obecnie przeprowadzają się. Należy przed zleceniem takiego przewozu pouzgadniać parę priorytetowych punktów.

     Po pierwsze, ustalamy sposób załadunku jak i rozładunku przewożonych rzeczy. Jeżeli jest on umieszczony na paletach, to nasuwa się pytanie czy mamy wózki widłowe zdolne podnieść jego ciężar zarówno w lokalizacji załadunku jak i w lokalizacji wyładunku. W wypadku niewielkich rzeczy czy też produktów sypkich, wypadałoby uzgodnić, czy potrzebna jest górna plandeka oraz czy do przewozu może być nieprzykryta naczepa. Kiedy potrzebujemy przetransportować płody rolne, towary spożywcze, wówczas może okazać się niezastąpione zastosowanie samochodu-chłodni. Miejmy również na uwadze, że transport ładunków łatwopalnych i groźnych wymaga posiadanie odpowiednich papierów, w dodatku w przewozie zagranicznym, przy przekroczeniu wyznaczonej wagi ładunku, w kilku państwach powinno się liczyć z dodatkowymi kosztami.

     Po ustaleniu swoich warunków, szybko można znaleźć firmę transportową na giełdzie transportowej, takiej jak serwis Clicktrans. Dlatego że, ogłoszenia na niej wystawione, docierają do bardzo dużej ilości różnych firm, które posiadają potrzebną gamę samochodów przystosowanych do transportu różnorakich towarów, a olbrzymia konkurencja umożliwia pozyskanie niskich stawek.

Adres i termin nadania

Solina, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Kraków, Polska

Termin elastyczny