(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Wywrotka Dodano: 2018-05-24 16:28

Drewno opałowe ok 6m3 (Nr 2746100)

Drewno opałowe ok 6m3

Waga w kg (łączna):

5000.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Dystans: 15.00 km

Transport wywrotką

    Jeżeli szukasz przewozu dla surowców sypkich, płynnych lub kawałkowych, odpowiednią alternatywą jest transport wywrotką.

    Wywrotka to typ samochodu ciężarowego, dzięki swoistej budowie skrzyni załadunkowej, która jest wytworzona z blachy. Wywrotka wyposażona jest w specjalne zawiasy, które można albo uchylać bocznie, albo pozwala otwieranie znajdującej się z tyłu części. To rozwiązanie umożliwia szeroki dostęp do przestrzeni załadunkowej. Ułatwia to znacznie załadunek i wyładunek towaru, a więc oszczędza czas. Wywrotki dzielą się w zależności od rozmiaru ładunku, który mogą przetransportować oraz od metody rozładunku. Największe ciężary przetransportują samochody - wywrotki ciężkie, które są tylnozsypowe i można na nie załadować około 32 tony.

    Żeby znaleźć ciekawą ofertę dla transportu na samochodzie wywrotce, należy dodać w serwisie - na giełdzie transportowej Clicktrans.pl całkowicie za darmo ogłoszenie, które dotrze do kilku tysięcy różnych przedsiębiorstw zajmujących się przewozem. W trakcie wystawiania ogłoszenia wybierz „Zleć transport”, a następnie należy zaznaczyć opcje „Ładunki” i podkategorię „Wywrotka”. Pamiętaj, jak najstaranniej opisać, to co masz do przetransportowania, podać trasę i termin, to ułatwi firmą transportowym precyzyjnie wycenić transport oraz zaproponować najtańszą cenę.

    Przykładowa cena za transport samochodem wywrotką na trasie w Polsce to 1600 złotych. Transportowano 25 ton gruzu na trasie o długości ponad 400 kilometrów, czyli dzięki serwisowi Clicktrans, przewóz kosztował 900 złotych mniej, niż zwykła cena.

Adres i termin nadania

Koralowych Dębów, Zalesie Górne, 05-540, Polska

26 maj 2018

Adres i termin dostawy

Puchaczy, Warszawa, Polska

26 maj 2018