(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2018-05-26 16:11

Drewno S2B dł 2,5 m Ilość 600m3 (Nr 2753264)

Długość [m]:

2.5

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

2400.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

Drewno S2b dł. 2,5 potrzebne auto z konicami i najlepiej z hds 662066773

Budżet zlecenia [zł]:

36000

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 301.00 km

Transport sprzętu AGD

    Koszt transportu pozostałych ładunków bywa zależny od gabarytów towaru, terminu przewozu oraz odcinka pomiędzy miejscem załadunku i wyładunku.

Kategorie ładunków

    Transport towarów rozdzielamy na podgrupy takie jak: palety, niepełna ciężarówka, pełny samochód dostawczy, pojemniki metalowe oraz ciężarówka – wywrotka.

    Palety - obejmują platformę, na której umieszcza się mniejsze rzeczy lub pakunki. Najbardziej używanym gatunkiem palety są palety euro. Na paletach najczęściej przewozi się meble, szkło, materiały budowlane (takie jak terakota, panele itd.), drzwi jak również towary chemiczne.

    Niepełna ciężarówka - LTL to przewóz towaru, który należy transportować pojazdem ciężarowym i zapełnia jedynie część przestrzeni ładunkowej. Przy takim typie transportu używa się samochody ciężarowe skrzyniowe, samochody z nadwoziem typu furgon itp.

    Pełna ciężarówka - FTL dotyczy przewozu towaru, który wymaga całej przestrzeni ładunkowej pojazdu ciężarowego.
Do tego typu transportu stosuje się różnego rodzaju samochody ciężarowe.

    Kontenery – Przewóz pewnych ładunków może wymagać pojemnika metalowego – szczególnie przy przewozie towarów płynnych i towarów sypkich. W kontenerach można też transportować drobnicę w opakowaniach – workach, kartonach itp. W pojemnikach metalowych można przewozić także palety.

    Ciężarówka – wywrotka – służy do przewozu ładunków w postaci płynu i sypkich – można rozpoznać ją po szczególnej skrzyni ładunkowej, przechylonej w tył lub na bok.

    Pozostałe ładunki – ładunki, które nie kwalifikują się do powyższych kategorii można zaliczyć do tzw. towarów pozostałych. Znajdziemy tu m.in. zlecenia odnoszące się do przewozu rusztowania czy transportu gąsienic od koparki.

Adres i termin nadania

Kutno, 99-300, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Zator, 32-640, Polska

Termin elastyczny