(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Driron armario planchador (Nr 5028066)

Driron armario planchador

Długość [m]:

68

Szerokość [m]:

60

Wysokość [m]:

185

Waga w kg (łączna):

65

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 665.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Galicja, Vigo

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Kraj Basków, Bilbao

Termin elastyczny


Transport sprzętu AGD

Artykuły AGD, czyli sprzęty gospodarstwa domowego można wyróżnić 2 typy: urządzenia elektryczne dużych gabarytów takich jak lodówki, piekarniki, okapy kuchenne i kuchenki elektryczne oraz sprzęty drobne – kuchenki mikrofalowe, lokówki, żelazka, czajniki elektryczne, gofrownice, depilatory, ekspresy do kawy czy miksery.

Warunki transportu sprzętu AGD

Jeśli zamawiasz przewóz wyposażenia AGD w profesjonalnej firmie przewozowej, nie musisz martwić się o odpowiednie zabezpieczenie wyposażenia. W momencie, kiedy chcesz przewieźć produkty AGD we własnym zakresie, zachowaj szczególną czujność, aby ustrzec się zniszczeń i zadrapań. Staraj się zachować oryginalne kartony po produkcie.

Lodówki należy odłączyć od prądu co najmniej na kilka godzin przed przewozem. Wszystkie ruchome elementy takie jak półki, wypada wyciągnąć i popakować odrębnie. W trakcie przewozu pralki powinno się zatroszczyć się o osłonięcie bębna. Drzwiczki lodówek, zmywarek oraz pozostałych otwieranych sprzętów AGD trzeba zamknąć i zalepić. Przygotowując kuchenkę gazową do transportu, trzeba pamiętać o oddzieleniu jej od łącza gazowego. Do pakowania produktów AGD stosuje się folię bąbelkową, taśmy klejące i pudełka – a kanty pralki osłaniamy styropianem. Artykuły znaczących rozmiarów takie jak lodówki czy zamrażarki transportujemy w pozycji stojącej.

Koszt przewozu AGD

Koszt transportu AGD zależy zwłaszcza od wielkości, masy i stanu technicznego sprzętu AGD. Innym elementem rzutującym na cenę jest długość trasy do pokonania od momentu załadunku do momentu rozładunku. Przykładowo, za transport zamrażarki ze Strzegocic do Świnoujścia zapłacimy 175 złotych. Za przewóz kuchni gazowej z Wrocławia do Łeby zapłacimy zaledwie 100 złotych. Cena przewozu lodówki na trasie Kielce – Kraków wynosi 169 PLN.