(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-12-30 12:34

Drukarka (Nr 2247999)

Drukarka

Długość [m]:

0.5

Szerokość [m]:

0.4

Wysokość [m]:

0.3

Waga w kg (łączna):

5.00

Liczba sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1081.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu przesyłki uzależniona jest od jej formatów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby znaleźć najbardziej korzystną usługę przewozu przesyłki, warto opublikować za darmo ofertę w portalu Clicktrans.pl, a po paru sekundach otrzymamy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie „po drodze”. Oprócz tego przed samym przewozem warto podać typ transportowanego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego zawijania, czy chcemy przetransportować przedmioty kruche i łamliwe. Takie wskazówki są szczególnie istotne, jeśli planujemy przetransportować pakunek zawierający szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne rzeczy, których transport potrzebuje specjalnej czujności. Nim wybierzesz przedsiębiorstwo transportowe, utwierdź się, czy firma posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Organizując przesyłkę do wysyłki trzeba nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń można wypełnić kawałkami styropianu, papieru czy też materiałem. Bardzo kruche przesyłki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak znaleźć tworzywa do owinięcia paczki?

    Kartony i pudełka można kupić w sklepie budowlanym. Możemy także udać się do niedalekiego sklepu lokalnego lub marketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Zanim włożymy przedmiot do opakowania, oceńmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie nieprzydatne naklejki i teksty, które mogłyby zdezorientować firmę transportową. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby ochronić pokrywy kartonu. Na zewnątrz pudła przymocujmy widoczną kopertę, na której zanotujemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Szczecin, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Soligorsk, Białoruś

Termin elastyczny