(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-04-30 23:41

drukarka, obrazy, telewizor, siatki z jedzeniem, kilka innych rzeczy

(Nr 2648800)
drukarka, obrazy, telewizor, siatki z jedzeniem, kilka innych rzeczy

Waga w kg (łączna):

20.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

1

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Budżet zlecenia [zł]:

600

Dystans: 1289.00 km

Przeprowadzki

Przeprowadzki

 

            Przeprowadzka jest pozornie złożonym i czasochłonnym procesem, ale gdy optymalnie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych kłopotów.

            Na początek należy zrobić selekcję posiadanych przedmiotów. Jeśli czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jak jest niedziałające, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich sprzętów nadadzą się mocne pudła, które należy kupić lub zapytać o nie w najbliższym sklepie, który z reguły przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, można zastosować worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równo porozkładać ciężar, przykładowo podzielić naczynia na parę kartonów, aby łatwiej było je przenieść. Opisanie każdego pudła ułatwi przy wypakowywaniu rzeczy i meblowaniu się w nowym miejscu. Pokaźne meble należy rozmontować, żeby zapobiec zniszczeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jeżeli posiadamy materiały zabezpieczające, takie jak folię strech, spróbujmy poosłaniać bardziej kruche meble, a gdy nie mamy folii, wówczas warto zastosować pledy, pościel i obkleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Natomiast nieduże meble zawińmy w papier czy ręczniki nim umieścimy w pudle.

            Zlecając transport należy powiedzieć firmie transportowej o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, ewentualne problemy w dojeździe pod budynek. Dodatkowo należy poinformować, jeśli występują nietypowe kryteria odnoszące się do jakiś mebli.

            Najkorzystniejsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie tysiące specjalistycznych przewoźników oferuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz osłanianie waszego mienia.

 

Adres i termin nadania

Gdynia, 81-001, Polska

Od 21 cze 2018 do 24 cze 2018

Adres i termin dostawy

Rotterdam, 3194WK, Holandia

Od 21 cze 2018 do 24 cze 2018