(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-08-28 23:10

Drzwi

(Nr 1993202)
Drzwi

Długość [m]:

0.3

Szerokość [m]:

104

Wysokość [m]:

210

Waga w kg (łączna):

80.00

Ilość sztuk:

2

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 1760.00 km

Informacje dodatkowe:

2 szt. dzwi zewnetrznych

Oferty od Przewoźników (0)

400 zł

ID firmy: 23986
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-08-2017, 21:18

Załadunek możliwy w terminach:

2017-09-08

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-09-06, 21:17

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 400 zł

Wiadomości:

649 zł

ID firmy: 566723
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-08-2017, 08:44

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-09 do 2017-09-11

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 649 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Gdy planujemy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania lub z powodu zmiany wyposażenia biura, warto zwrócić uwagę na kilka kwestii, bowiem uchybienia na etapie przygotowania przewozu mogą kosztować nas całkiem dużo cierpliwości i zasobów finansowych. Trudności mogą zacząć się od zarysowań, na które będziemy musieli patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym pokoju gościnnym przez kolejnych parę lat, aż do kolejnej wymiany mebli lub do zupełnego uszkodzenia oraz konieczności nabycia nieużywanego sprzętu.

    W pierwszym etapie, jeżeli transportujemy stare meble, powinno się oczywiście je opróżnić z zawartości i oczyścić, na przykład wilgotną ściereczką. Później należałoby zastanowić się, czy dany mebel zdemontować, czy też zostawić w całości. W wypadku wiekowych mebli rozmontowywanie ich, bywa niepewne, ponieważ elementy bywają nieproste do ponownego skręcenia, a mebel jak na przykład szafa może stracić swój pierwotny kształt lub stabilność. Natomiast przy bardzo wielkich przedmiotach, takich jak na przykład łóżko, musimy zwrócić uwagę na wysokość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, rzeczy należy później odpowiednio zabezpieczyć. Do tego przydatne są stare pledy, pościele, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi okręcamy sprzęt, zwracając wyjątkowo swoje zainteresowanie na newralgiczne punkty, którymi są kanty mebli, gdyż mają umiejętność do obijania się i ścierania. Bardzo ważne jest, aby zwracać swoje zainteresowanie na tłukące się części, np. szklane pułki. Żeby zapanować nad przesuwaniem się rzeczy i utrzymanie ich w jednym miejscu, należy wziąć taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym okręceniu rzeczy idealnie utrzymuje całość w miejscu. Aby znaleźć dobrą firmę transportową, należy skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu bezpłatnego zlecenia, uzyskamy wiele ciekawych ofert przewozu od sprawdzonych firm transportowych. Gdy potrzebujemy jak najskuteczniej i jak najbłyskawiczniej zorganizować usługę transportową, należy w ogłoszeniu precyzyjnie opisać wszystkie wymiary przygotowanych do transportu pakunków, a także opisać ich wagę i trasę, którą mają przemierzyć – zazwyczaj od tych kluczowych wiadomości zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Nowy Sącz, Polska

10 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Londyn, Wielka Brytania

16 wrz 2017