(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2018-01-31 17:49

DRZWI

(Nr 2339600)

Długość [m]:

0,03

Szerokość [m]:

0,90

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

30.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

80

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 485.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

89 zł

ID firmy: 31880
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

03-02-2018, 14:56

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-05 do 2018-02-09

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Transport firmą kurierską. Oferta dla jednej paczki o wadze do 31,5kg i rozmiarach maksymalnych 200x90x10cm. Ubezpieczenie, śledzenie online, faktura VAT. Płatność z góry przelewem. Nadawca jest zobligowany do zapakowania towaru i wydrukowania listu przewozowego.

Cena (zawiera VAT): 89 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Kiedy planujemy transport mebli, czy to przez zmianę adresu, czy też z powodu zmiany umeblowania mieszkania, warto zwrócić uwagę na parę spraw, gdyż uchybienia na etapie przygotowania przewozu mogą kosztować nas bardzo wiele cierpliwości lub zasobów finansowych. Problemy mogą rozpocząć się od zadrapań, na które będziemy musieli patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez kolejnych parę lat, aż do następnej wymiany mebli, bądź do doszczętnego uszkodzenia oraz konieczności kupna nieużywanego wyposażenia.

    Na początek, jak przewozimy podniszczone meble, powinno się naturalnie je opróżnić z zawartości i przeczyścić, na przykład mokrą ściereczką. Następnie należałoby rozważyć, czy transportowany mebel rozkręcić, czy też zostawić w całości. W przypadku starszych mebli rozkręcanie ich, może być to niepewne, albowiem elementy mogą być trudne do ponownego skręcenia, a mebel jak na przykład segment może utracić swój pierwotny kształt oraz stabilność. Jednakże przy bardzo wielkich meblach, takich jak przykładowo szafa, powinniśmy wziąć pod uwagę wielkość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, przedmioty trzeba później odpowiednio ochronić. Do tego przydadzą się używane koce, pościele, kartony, folie stretch czy ubrania, którymi owijamy wyposażenie, zwracając specjalnie czujność na newralgiczne miejsca, którymi są kanty mebli, gdyż mają umiejętność do niszczenia i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, żeby zwrócić uwagę na tłukące się elementy, np. szklane pułki. Aby zapanować nad przesuwaniem się rzeczy i utrzymanie ich w tym samym miejscu, można użyć taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym zawinięciu mebla doskonale podtrzymuje całość w miejscu. Gdy planujemy znaleźć wiarygodną firmę transportową, warto skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, na której po wystawieniu darmowego zlecenia, otrzymamy wiele ciekawych ofert przewozu od sprawdzonych przewoźników. Żeby jak najzwinniej i jak najbłyskawiczniej przygotować usługę przewozową, warto w ogłoszeniu precyzyjnie przedstawić wszystkie wymiary gotowych do transportu przedmiotów, a także podać ich ciężar i trasę, którą mają przejechać – często od tych istotnych wiadomości zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Kędzierzyn-Koźle, Polska

Od 1 lut 2018 do 8 lut 2018

Adres i termin dostawy

Stara Łomża przy Szosie, Polska

Termin elastyczny