(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

drzwi (Nr 6887759)

drzwi
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Paczka
200 x 80 x 8 cm
55 kg
1
Łączna waga:
55 kg
Dystans
2536 km
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Radom

Od 23 lis 2020 do 26 lis 2020

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Szkocja, Aberdeen

Od 23 lis 2020 do 29 lis 2020


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena przewozu pakunku uzależniona jest od jej formatów, ciężaru i od trasy paczki. Żeby zlokalizować najbardziej atrakcyjną usługę transportu paczki, należy wystawić bezpłatne zlecenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Ponadto przed samym przewozem warto określić rodzaj przewożonego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego zawijania, czy planujemy przetransportować przedmioty delikatne i tłukliwe. Te wskazówki są szczególnie ważne, jeżeli chcemy przesłać przesyłkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, żywność czy inne rzeczy, których transport wymaga dodatkowej czujności. Przed tym zdecydujesz się na przewoźnika, utwierdź się, czy przewoźnik posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Organizując paczkę do transportu należy pamiętać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń należy wypełnić kawałkami styropianu, gazet czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. Zwłaszcza delikatne pakunki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie znaleźć tworzywa do owinięcia paczki?

 

Kartony i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również udać się do pobliskiego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim umieścimy rzecz do pudła, oszacujmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie zbędne etykiety i objaśnienia, które mogą zdezorientować przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i mocną taśmę, żeby ochronić wierzch kartonu. Na zewnątrz pudła przymocujmy białą kopertę, na której zapiszemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).