(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-11-16 14:11

Drzwi ALU

(Nr 2159793)
Drzwi ALU

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

0.2

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

70.00

Ilość sztuk:

1

Dystans: 1082.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu przesyłki uzależniona jest od jej wymiarów, ciężaru i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby znaleźć najbardziej ciekawą usługę przewozu pakunku, należy wystawić darmowe zlecenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a za moment dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Ponadto przed samym przewozem można podać rodzaj przewożonego pakunku – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy chcemy przewieźć rzeczy kruche i tłukliwe. Te informacje są bardzo istotne, jeżeli planujemy przesłać paczkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne rzeczy, których transport wymaga specjalnej ostrożności. Zanim zdecydujesz się na firmę transportową, przekonaj się, czy firma dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Przygotowując paczkę do przewozu warto nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń można napakować fragmentami styropianu, gazet czy też materiałem. Bardzo kruche przesyłki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie szukać surowce do zapakowania przesyłki?

    Kartony i opakowania możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do najbliższego sklepu spożywczego lub marketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Przed tym nim umieścimy rzecz do kartonu, oceńmy jego stan, zabierzmy wszelkie zbędne etykiety i objaśnienia, które mogłyby zdezorientować przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i mocną taśmę, aby ochronić pokrywy pudła. Do powierzchni kartonu przyklejmy białą kartkę, na której spiszemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Trąbki Wielkie, 83-034, Polska

Od 17 lis 2017 do 18 lis 2017

Adres i termin dostawy

Oberhausen, 46147, Niemcy

Od 18 lis 2017 do 19 lis 2017