(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-09-07 12:29

drzwi aluminiowe

(Nr 2014637)
drzwi aluminiowe

Długość [m]:

150

Szerokość [m]:

150

Wysokość [m]:

210

Waga w kg (łączna):

50000.00

Ilość sztuk:

1

Dystans: 1082.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

600 zł

ID firmy: 45315
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

07-09-2017, 17:37

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-12 do 2017-09-13

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Witam, odbiór wtorek lub środa i dostawa do końca tygodnia. Cena za transport. Pomagamy w odprawach celnych. Zapraszam

Cena (zawiera VAT): 600 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    W momencie kiedy planujemy transport mebli, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania, czy też przez zmianę wyposażenia mieszkania, należy zwrócić uwagę na parę kwestii, gdyż pomyłki w momencie załatwiania transportu mogą kosztować nas bardzo wiele nerwów i pieniędzy. Komplikacje mogą rozpocząć się od zarysowań, na które będziemy musieli patrzeć w naszym nowym salonie przez kolejnych parę lat, aż do kolejnej wymiany mebli albo do całkowitego uszkodzenia i potrzeby kupna nieużywanego wyposażenia.

    Na początek, jeśli transportujemy podniszczone meble, trzeba oczywiście je opróżnić z rzeczy i przeczyścić, na przykład mokrą szmatką. Później warto przeanalizować, czy przewożony mebel zdemontować, czy też zostawić w całości. W wypadku starszych mebli rozmontowywanie ich, może być to ryzykowne, gdyż części mogą być trudne do ponownego skręcenia, a mebel jak np. szafa może utracić swój początkowy wygląd lub stabilność. Natomiast przy bardzo olbrzymich meblach, takich jak na przykład łoże, wypadałoby wziąć pod uwagę szerokość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, meble należy w następnej kolejności odpowiednio ochronić. Do takich rzeczy przydatne są używane pledy, pościele, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi zawijamy sprzęt, zwracając szczególną czujność na istotne miejsca, którymi są narożniki mebli, ponieważ mają skłonność do uszkadzania i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, żeby zwracać czujność na szklane części, przykładowo szklane pułki. Żeby zapanować nad przesuwaniem się mebli i utrzymanie ich w jednym miejscu, można zastosować taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym okręceniu mebla rewelacyjnie podtrzymuje całość w miejscu. Gdy planujemy wyszukać solidną firmę przewozową, należy skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji darmowego zlecenia, dostaniemy wiele ciekawych propozycji transportu od sprawdzonych firm transportowych. Aby jak najskuteczniej i jak najbłyskawiczniej przygotować usługę transportową, warto w ogłoszeniu drobiazgowo opisać wszystkie rozmiary przyszykowanych do transportu mebli, a także podać ich wagę i trasę, którą mają przemierzyć – często od tych istotnych wiadomości zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Wejherowo, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Oslo, Norwegia

Termin elastyczny