(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2016-11-25 11:14

Drzwi aluminiowe o wymiarach 2100 x 2130

(Nr 1450572)

Długość [m]:

2,13

Szerokość [m]:

0,1

Wysokość [m]:

2,1

Waga w kg:

150.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Dystans: 2522.10 km

Informacje dodatkowe:

Drzwi będą gotowe ok. 8.XII, termin może ulec zmianie, mogę się dopasować pod wyjazd.

Oferty od Przewoźników (0)

4980 zł

oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-11-2016, 13:59

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-11-25 do 2016-12-03

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

ciężarówka

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Dzień dobry :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy szeroką gamą naczep i pojazdów od 1,5t do 24ton. W cenę wliczony jest już monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku powierzonego na czas transportu - OCP oraz OCS(500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Miłego dnia.

Cena (zawiera VAT): 4980 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    W momencie kiedy planujemy transport mebli, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania lub z powodu zmiany umeblowania domu, warto zwrócić uwagę na kilka zagadnień, gdyż uchybienia w momencie organizowania przewozu mogą kosztować nas całkiem wiele cierpliwości i pieniędzy. Komplikacje mogą rozpocząć się od zarysowań, na które będziemy musieli spoglądać w naszym nowym pokoju gościnnym przez późniejszych kilka lat, aż do następnej wymiany mebli, czy też do doszczętnego zniszczenia i konieczności zakupu nieużywanego umeblowania.

    W pierwszym etapie, podczas gdy transportujemy stare meble, powinno się naturalnie je opróżnić z zawartości i przeczyścić, np. wilgotną gąbką. Potem wypadałoby przemyśleć, czy przewożony mebel rozkręcić, czy też zostawić w całości. W wypadku wieloletnich mebli demontaż ich, bywa ryzykowne, albowiem części bywają niełatwe do ponownego skręcenia, a mebel jak na przykład segment może utracić swój pierwotny wygląd lub stabilność. Natomiast przy bardzo wielkich obiektach, takich jak przykładowo szafa, musimy zwrócić uwagę na szerokość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, ponieważ nimi będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, pakunki należy później należycie osłonić. Do takich rzeczy przydadzą się używane koce, prześcieradła, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi zawijamy wyposażenie, zwracając szczególną swoje zainteresowanie na istotne miejsca, którymi są kanty mebli, gdyż mają tendencję do uszkadzania i ścierania. Bardzo istotne jest, żeby zwrócić czujność na tłukące się części, np. szklane pułki. Żeby zapanować nad przemieszczaniem się mebli oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, można wykorzystać taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym zawinięciu rzeczy idealnie utrzymuje całość w miejscu. Aby odszukać dobrą firmę przewozową, należy skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu nieodpłatnego zlecenia, dostaniemy dużo ciekawych propozycji przewozu od sprawdzonych przewoźników. Kiedy potrzebujemy jak najskuteczniej i jak najprędzej zorganizować usługę przewozową, należy w ofercie dokładnie opisać wszystkie rozmiary zebranych do przewozu przedmiotów, a również opisać ich wagę i trasę, którą mają przemierzyć – często od tych kluczowych wiadomości zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Polska, Małopolskie, Piwniczna-Zdrój, 33-350, Borownice , 59

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, BT38 9SS

Termin elastyczny