(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Meble Dodano: 2012-09-03 12:40

drzwi balkonowe z Kielc do Krakowa

(Nr 148567)

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

0,4

Wysokość [m]:

1,85

Waga w kg:

30.00

Ilość sztuk:

1

Dystans: 120.60 km

Informacje dodatkowe:

nowe okno drewniane o wymiarze 2000 x 185 mm. Demitech, 25-560 Kielce, ul. Zagnańska 141 (teren Węglobloku), Godziny pracy: Poniedziałek - Piątek od 8 do 17 Sobota od 8 do 13

Oferty od Przewoźników (0)

150 zł

oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

03-09-2012, 13:58

Załadunek możliwy w terminach:

od 2012-09-05 do 2012-09-21

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Termin do ustalenia.

Cena (zawiera VAT): 150 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Podczas gdy obmyślamy transport mebli, czy to przez zmianę adresu lub przez zmianę wyposażenia biura, powinno się zwrócić uwagę na kilka zagadnień, gdyż błędy w momencie załatwiania przewozu mogą kosztować nas całkiem wiele cierpliwości lub zasobów finansowych. Problemy mogą zacząć się od zarysowań, na które będziemy musieli patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym pokoju gościnnym przez następnych parę lat, aż do kolejnej wymiany mebli, bądź do zupełnego uszkodzenia i konieczności nabycia nowego wyposażenia.

    W pierwszym etapie, gdy transportujemy stare meble, powinno się oczywiście je opróżnić z rzeczy i oczyścić, przykładowo wilgotną gąbką. Potem wypadałoby rozważyć, czy dany mebel rozmontować, czy też zostawić w całości. W wypadku wiekowych mebli rozkręcanie ich, bywa ryzykowne, gdyż elementy bywają nieproste do ponownego zmontowania, a mebel przykładowo stół może stracić swój nienaruszony kształt lub stabilność. Jednakże przy bardzo wielkich meblach, takich jak przykładowo łoże, wypadałoby wziąć pod uwagę wysokość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, przedmioty trzeba w następnej kolejności odpowiednio osłonić. Do takich rzeczy przydatne są używane pledy, pościele, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi okręcamy sprzęt, zwracając niezwykle swoje zainteresowanie na ważne miejsca, którymi są kanty mebli, ponieważ mają tendencję do niszczenia i ścierania. Bardzo istotne jest, aby zwracać uwagę na szklane części, np. szklane pułki. Aby zapanować nad przesuwaniem się rzeczy i utrzymanie ich w tym samym miejscu, można wykorzystać taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym zawinięciu rzeczy doskonale podtrzymuje całość w miejscu. Kiedy chcemy odszukać solidną firmę transportową, warto skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, na której po wystawieniu bezpłatnego ogłoszenia, otrzymamy dużo ciekawych ofert przewozu od zweryfikowanych firm transportowych. Aby jak najsprawniej i jak najszybciej przygotować usługę przewozową, warto w ogłoszeniu drobiazgowo przedstawić wszystkie wymiary gotowych do transportu mebli, a także podać ich wagę i drogę, którą mają zostać przewiezione – często od tych kluczowych informacji zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Polska, Świętokrzyskie, Kielce, 25-560, ul. Zagnańska 141 (teren Węglobloku), 141

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Kraków, 31-404, Kątowa, 11

Termin elastyczny