(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Inne przesyłki, Inne Dodano: 2018-09-05 13:25

Drzwi do samochodu (Nr 3199034)

Długość [m]:

1.3

Szerokość [m]:

0.7

Wysokość [m]:

1.3

Waga w kg (łączna):

20.00

Liczba sztuk:

2

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 300.00 km

Transport różnych towarów

Giełda transportowa Clicktrans.pl to internetowy portal aukcyjny dotyczący usług transportowych. Giełda transportowa stanowi bazę obecnych zamówień i zapewnia firmom przewozowym odpowiedni dostęp do zleceń podzielonych na kategorie. W momencie gdy mamy potrzebę skorzystać z giełdy transportowej, należy dokonać rejestracji – opcja ta jest absolutnie za darmo. Następnie należy dołączyć swoje zlecenie (w momencie, gdy jesteś zlecającym przewóz) lub wyszukać zlecenia na interesującej cię trasie (gdy jesteś przewoźnikiem).

Jakie zalety daje Clicktrans?

Portal Clicktrans.pl przewoźnikom daje wgląd do wielu tysięcy ofert w Polsce jak i za granicą, a zlecającym przewóz - sposobność zademonstrowania swojej paczki setką firm transportowym, które szybko przeprowadzą wycenę.

Jakie wolne ładunki znajdują się na giełdzie przewozowej?

Na giełdzie przewozowej znajdują się zlecenia transportowe dla wszelkiego gatunku ładunków. Zleceniodawcy mają możliwość wystawić transport w ramach następujących kategorii, np.: przeprowadzki, motocykle i skutery, pojazdy inne, maszyny i sprzęt, specjalnej ostrożności, pojazdy budowlane, przyczepy kempingowe, rowery, quady, skutery śnieżne, samoloty, niepełna ciężarówka, pełna ciężarówka, maszyny i urządzenia przemysłowe, sprzęt AGD, sprzęt sportowy, pianina i fortepiany, antyki, stoły bilardowe, łodzie motorowe, żywność i produkty rolne, zwierzęta jak i wiele innych. Do najpopularniejszych kategorii ofert transportowych zaliczają się: przewóz motocykli, transport palet, jak również giełda przeprowadzek. Znaczącą większość zlecanych ofert stanowią zlecenia przewozowe na busa, czyli ogłoszenia przewozowe do 3,5 t.

Adres i termin nadania

Legnica, Polska

Od 5 wrz 2018 do 7 wrz 2018

Adres i termin dostawy

Łódź, Polska

Od 5 wrz 2018 do 8 wrz 2018