(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2018-02-01 22:07

Drzwi drewniane z oscieznica

(Nr 2343524)
Drzwi drewniane z oscieznica

Długość [m]:

2.10

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

0.6

Waga w kg (łączna):

100.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Opakowanie: paleta/kartony 2szt

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 778.00 km

Transport sprzętu AGD

    Koszt przewozu różnych towarów bywa zależny od gabarytów towaru, terminu transportu jak również od odległości między miejscem załadunku i rozładunku.

Kategorie ładunków

    Przewóz towarów rozdzielamy na podgrupy takie jak: palety, niepełny samochód dostawczy, pełny samochód dostawczy, pojemniki metalowe oraz wywrotka.

    Palety - stanowią podłoże, na którym umieszcza się nieduże przedmioty lub opakowania. Najbardziej rozpowszechnionym gatunkiem palety są palety euro. Na paletach często transportuje się artykuły spożywcze, paczki, materiały budowlane (takie jak terakota, kamień itd.), okna czy materiały chemiczne.

    Niepełny samochód dostawczy - LTL to transport ładunku, który należy transportować pojazdem - Tirem oraz zajmuje zaledwie fragment przestrzeni ładunkowej. Do tego typu transportu używa się samochody ciężarowe skrzyniowe, ciężarówki z chłodnią lub izotermią itp.

    Pełny samochód dostawczy - FTL dotyczy transportu ładunku, który wymaga całej przestrzeni ładunkowej samochodu - Tira.
Przy takim typie przewozu stosuje się różnego typu ciężarówki.

    Pojemniki metalowe – Transport niektórych ładunków może wymagać kontenera – zwłaszcza przy przewozie ładunków w postaci płynu oraz towarów sypkich. W tych pojemnikach metalowych można także transportować towary drobne w paczkach – skrzyniach, pudełkach itp. W pojemnikach metalowych można przewozić także palety.

    Wywrotka – pomaga w transporcie materiałów płynnych i kawałkowych – bez problemu można poznać ją po charakterystycznej skrzyni ładunkowej, przekręconej w tył lub na bok.

    Inne towary – ładunki, które nie kwalifikują się do powyższych kategorii można zaliczyć do tzw. towarów innych. Znajdują się tu m.in. zlecenia odnoszące się do transportu popiołu czy transportu gąsienic od koparki.

Adres i termin nadania

Cieszyn, 43-400, Polska

Od 1 mar 2018 do 11 mar 2018

Adres i termin dostawy

Bergkirchen, 85232, Niemcy

Termin elastyczny