(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Drzwi dwuskrzydłowe, szklane w ramie (Nr 5900372)

Drzwi dwuskrzydłowe, szklane w ramie

Długość [m]:

0.06

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

2.3

Waga w kg (łączna):

60

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 573.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Podlaskie, Białystok

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Wielkopolskie, Leszno

Termin elastyczny


Transport innych ładunków

Przewóz innych ładunków

Koszt przewozu pozostałych ładunków jest zależny od rozmiaru ładunku, terminu przewozu jak również od odległości pomiędzy miejscem załadunku i wyładunku.

Rodzaje ładunków

Przewóz ładunków dzielimy na podkategorie takie jak: palety, niepełna ciężarówka, pełna ciężarówka, pojemniki metalowe oraz wywrotka.

Palety - obejmują bazę, na której rozkłada się mniejsze przedmioty lub paczki. Najbardziej rozpowszechnionym gatunkiem palety są palety euro. Na nich zazwyczaj przewozi się artykuły spożywcze, szkło, materiały budowlane (na przykład farby, panele itd.), drzwi czy materiały chemiczne.

Niepełna ciężarówka - LTL to transport towaru, który należy transportować pojazdem ciężarowym i zapełnia jedynie fragment przestrzeni do załadunku. Do takiego rodzaju transportu stosuje się ciągniki siodłowe, ciężarówki z chłodnią lub izotermią itp.

Pełna ciężarówka - FTL odnosi się do przewozu towaru, który wymaga pełnej przestrzeni ładunkowej samochodu ciężarowego.
Do takiego rodzaju transportu korzysta się z różnego rodzaju samochody ciężarowe.

Pojemniki metalowe – Przewóz pewnych ładunków może wymagać kontenera – zwłaszcza przy przewozie towarów płynnych i towarów sypkich. W kontenerach można także transportować towary drobne w paczkach – skrzyniach, kartonach itp. W kontenerach zdarza się również transport palet.

Wywrotka – służy do przewozu materiałów w postaci płynu i sypkich – łatwo rozpoznać ją po charakterystycznej skrzyni ładunkowej, przekręconej do tyłu lub na bok.

Inne ładunki – towary, które nie zaliczają się do wcześniej wymienionych typów można zaliczyć do tzw. towarów pozostałych. Znajdują się tu na przykład zlecenia dotyczące przewozu rusztowania czy transportu gąsienic od koparki.