(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Drzwi i błotnik / Katowice - Brema (Nr 5827851)

Długość [m]:

1.20

Szerokość [m]:

0.80

Wysokość [m]:

0.30

Waga w kg (łączna):

25

Liczba sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 877.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Katowice

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Niemcy, Brema, Brema

Termin elastyczny


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena transportu przesyłki zależy od jej wymiarów, wagi i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Żeby zlokalizować najbardziej atrakcyjną opcję transportu pakunku, dobrą praktyką jest opublikować za darmo ofertę w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a za moment dostaniemy oferty od przewoźników, którzy mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Dodatkowo przed samym transportem dobrze jest zaznaczyć typ transportowanego przedmiotu – czy potrzebuje on prawidłowego zawijania, czy planujemy przetransportować przedmioty kruche i tłukliwe. Takie informacje są szczególnie istotne, jeśli chcemy przetransportować paczkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty, pożywienie czy inne rzeczy, których transport potrzebuje dodatkowej ostrożności. Nim wyłonisz przewoźnika, przekonaj się, czy przedsiębiorstwo posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Organizując przesyłkę do transportu warto nie zapominać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń należy naładować kawałkami styropianu, papieru lub materiałem. Szczególnie delikatne przesyłki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć materiały do zapakowania przesyłki?

 

Tekturę i opakowania możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy również udać się do niedalekiego sklepu spożywczego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim umieścimy przedmiot do opakowania, oceńmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie niepotrzebne naklejki i teksty, które mogą zwieść przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i mocną taśmę, aby ochronić wierzch pudła. Do powierzchni kartonu przymocujmy widoczną kopertę, na której zanotujemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).