(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-06-27 22:40

Drzwi, meble w paczkach poskladane

(Nr 1875764)
Drzwi, meble w paczkach poskladane

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

0,9

Waga w kg:

80.00

Ilość sztuk:

5

Typ usługi:

Tylko transport

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 4945.00 km

Informacje dodatkowe:

Zlece wysylke drzwi i mebli spakowanych w paczki.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Kiedy planujemy transport mebli, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania lub z powodu zmiany umeblowania biura, należy zwrócić uwagę na parę zagadnień, ponieważ pomyłki na etapie przygotowania przewozu mogą kosztować nas całkiem wiele cierpliwości lub zasobów finansowych. Problemy mogą zacząć się od zarysowań, na które będziemy musieli patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym pokoju gościnnym przez następnych kilka lat, aż do kolejnej zmiany mebli, czy też do całkowitego uszkodzenia oraz konieczności nabycia nieużywanego sprzętu.

    Na początek, kiedy przewozimy nienowe meble, należy naturalnie je opróżnić z zawartości oraz przeczyścić, na przykład mokrą gąbką. Potem należałoby rozważyć, czy przewożony mebel rozmontować, czy też zostawić w całości. W przypadku wiekowych mebli rozkręcanie ich, bywa ryzykowne, albowiem elementy bywają trudne do ponownego skręcenia, a mebel przykładowo stół może utracić swój nienaruszony kształt oraz stabilność. Jednakże przy naprawdę wielkich obiektach, takich jak na przykład szafa, wypadałoby zwrócić uwagę na wysokość drzwi wewnętrznych lub drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, rzeczy trzeba później należycie ochronić. Do tego przydatne są używane pledy, pościele, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi zawijamy meble, zwracając niezwykle uwagę na ważne miejsca, którymi są kanty mebli, ponieważ mają skłonność do niszczenia i ścierania. Bardzo istotne jest, żeby zwracać uwagę na tłukące się elementy, przykładowo szklane pułki. Aby zapanować nad poruszaniem się mebli oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy użyć taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym owinięciu mebla rewelacyjnie utrzymuje wszystko w miejscu. Żeby odszukać solidną firmę przewozową, należy skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, na której po publikacji darmowego zlecenia, otrzymamy dużo ciekawych ofert przewozu od sprawdzonych firm transportowych. Kiedy potrzebujemy jak najskuteczniej i jak najszybciej przygotować usługę przewozową, należy w ogłoszeniu szczegółowo opisać wszystkie rozmiary przyszykowanych do przewozu przedmiotów, a także podać ich ciężar i trasę, którą mają zostać przetransportowane – często od tych istotnych informacji zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Rzeszów, Polska

Od 1 sie 2017 do 20 sie 2017

Adres i termin dostawy

Santa Cruz de Tenerife, España

Od 20 sie 2017 do 27 sie 2017