(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2018-07-23 10:16

drzwi metalowe

(Nr 2999256)
drzwi metalowe

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

0.4

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

70.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [zł]:

50

Dystans: 464.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

190 zł

ID firmy: 60757
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-07-2018, 19:09

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-07-26 do 2018-07-27

Dostawa:

Ten sam dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2018-07-27, 08:59

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 190 zł

Wiadomości: (1)

Rafał P. (Przewoźnik)
26-07-2018, 19:10
Witam, mogę załadować dziś lub jutro rano i dostawa jutro bezpośrednio. Jestem z Torunia, zapraszam i pozdrawiam, Rafał

290 zł

ID firmy: 4346
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

23-07-2018, 14:22

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-07-30 do 2018-07-31

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Zapraszamy. Pomoc kierowcy w załadunku i rozładunku.

Cena (zawiera VAT): 290 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    W momencie kiedy planujemy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania, czy też z powodu zmiany umeblowania biura, powinno się zwrócić uwagę na parę kwestii, dlatego że pomyłki na etapie załatwiania przewozu mogą kosztować nas całkiem dużo nerwów i pieniędzy. Trudności mogą zacząć się od zarysowań, na które będziemy musieli spoglądać w naszym nowym salonie przez późniejszych parę lat, aż do następnej zmiany mebli, czy też do totalnego uszkodzenia oraz potrzeby nabycia nieużywanego umeblowania.

    W pierwszym etapie, jak transportujemy stare meble, powinno się oczywiście je opróżnić z zawartości oraz oczyścić, np. mokrą gąbką. Potem warto przeanalizować, czy przewożony mebel rozkręcić, czy też zostawić w całości. W przypadku starszych mebli demontaż ich, może być to niepewne, dlatego że elementy mogą być trudne do ponownego zmontowania, a mebel jak np. szafa może stracić swój nienaruszony kształt lub stabilność. Natomiast przy naprawdę dużych rzeczach, takich jak na przykład szafa, powinniśmy wziąć pod uwagę szerokość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, meble trzeba później odpowiednio osłonić. Do tego przydatne są używane pledy, pościele, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi owijamy sprzęt, zwracając wyjątkowo swoje zainteresowanie na newralgiczne miejsca, którymi są narożniki mebli, z uwagi na to, że mają skłonność do niszczenia i ścierania. Bardzo ważne jest, aby zwrócić swoje zainteresowanie na szklane części, przykładowo szklane pułki. Aby zapanować nad przesuwaniem się mebli i utrzymanie ich w tym samym miejscu, można wziąć taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym owinięciu rzeczy idealnie utrzymuje całość w miejscu. Aby wyszukać solidną firmę transportową, warto skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu bezpłatnego ogłoszenia, uzyskamy wiele interesujących ofert transportu od sprawdzonych firm transportowych. Gdy potrzebujemy jak najsprawniej i jak najbłyskawiczniej zorganizować usługę transportową, należy w ofercie szczegółowo przedstawić wszystkie wymiary przyszykowanych do przewozu rzeczy, a także podać ich wagę i drogę, którą mają przejechać – często od tych kluczowych informacji zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Mała Nieszawka, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Bielawa, Polska

Termin elastyczny