(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Inne maszyny i sprzęt Dodano: 2018-07-25 10:02

drzwi samnochodowe

(Nr 3009912)
drzwi samnochodowe

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

1.5

Wysokość [m]:

0.5

Waga w kg (łączna):

30.00

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 604.00 km

Transport maszyn i sprzętu

    Transport maszyn lub sprzętu wymaga praktyki ze strony firmy transportowej, która powinna należycie osłonić sprzęt, aby uniknąć zniszczeń, rys i wgięć. Do najczęściej zlecanych ładunków w sekcji transport maszyn i sprzętu należą frezarki, młoty, schładzarki, rozdzielnice elektryczne, konstrukcje stalowe, sprzęt medyczny, urządzenia solaryjne (solaria), urządzenia czyszczące, podnośniki oraz dużo innych.

Cena transportu urządzeń lub sprzętu

    Cena transportu maszyn i sprzętu będzie uzależniona przede wszystkim od wymiarów i wagi maszyny, a dodatkowo od trasy czyli od punktu załadunku do miejsca wyładunku. Zazwyczaj przewóz maszyn jest transportem ponadgabarytowym i zobowiązuje do posiadania należytych zaświadczeń jak również specjalistycznej wiedzy ze strony firmy transportowej. W obrębie kraju średnia cena  przewozu maszyn kosztuje 1,28 zł za kilometr. Przykładowo, transport urządzenia wulkanizacyjnego na terenie Polski kosztuje 0,84-2,93 zł/km. Przewóz lady chłodniczej w kraju wiąże się z ceną prawie 1,02 zł/km.

Koszt transportu urządzeń lub sprzętu poza teren Polski

    Popularnymi kierunkami w zagranicznym transporcie urządzeń i sprzętu są Niemcy oraz Wielka Brytania. Średni koszt transportu urządzeń lub sprzętu na 1 kilometr na trasie Polska – UK kosztuje 0,70 zł. Przykładowo, transport spawarki do UK zapłacimy średnio 0,23 zł/km. Tymczasem na odcinku nasz kraj – Niemcy za transport maszyn będzie kosztował prawie 0,95 zł za kilometr. Na tym odcinku za transport urządzenia typu oklejarka cena wynosi prawie 1,18 zł/km, a przewóz frezarki wiąże się ze średnim kosztem 0,54 zł/km.

Adres i termin nadania

Puchaczów, Polska

25 lip 2018

Adres i termin dostawy

Gdańsk, Polska

1 sie 2018