Drzwi samochodowe (Nr 6564636)

Drzwi samochodowe

Długość [m]:

1.5

Szerokość [m]:

1.5

Wysokość [m]:

0.3

Waga w kg (łączna):

30

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 337.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Wielkopolskie, Poznań

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Częstochowa

Od 12 paź 2020 do 23 paź 2020


Transport maszyn i sprzętu

Transport urządzeń lub sprzętu wymaga praktyki ze strony przewoźnika, który powinien dostatecznie dobrze ochronić sprzęt, aby uniknąć zniszczeń, otarć jak także wgięć. Do najczęściej zlecanych przesyłek w kategorii przewóz maszyn i sprzętu są frezarki, wyważarki, schładzarki, rozdzielnice elektryczne, konstrukcje stalowe, sprzęt medyczny, piece, maszyny czyszczące, suszarnie oraz dużo innych.

Koszt transportu maszyn lub sprzętu

Cena przewozu maszyn i sprzętu będzie uzależniona głównie od wymiarów jak i wagi urządzenia, a dodatkowo od odległości od punktu załadunku do obszaru rozładunku. Nierzadko transport urządzeń jest transportem ponadgabarytowym i wymaga odpowiednich uprawień jak i profesjonalnej znajomości tematu ze strony firmy transportowej. W obrębie kraju śr. cena  transportu maszyn kosztuje 1,28 zł/km. Orientacyjnie np., transport urządzenia wulkanizacyjnego w obrębie Polski kosztuje 0,84-2,93 zł/km. Transport lady chłodniczej na terenie Polski wiąże się z ceną prawie 1,02 zł/km.

Cena transportu urządzeń i sprzętu poza teren Polski

Często wybieranymi kierunkami w zagranicznym przewozie maszyn lub sprzętu są Niemcy i UK. Średni koszt przewozu maszyn i sprzętu za 1 kilometr na trasie Polska – Wielka Brytania wynosi 0,70 złotych. Weźmy na przykład, transport spawarki do UK zapłacimy prawie 0,23 zł za kilometr. Natomiast na trasie Polska – Niemcy za przewóz maszyn poniesiemy koszt średnio 0,95 zł/km. Na tym odcinku za przewóz urządzenia typu oklejarka kosztuje średnio 1,18 zł/km, a transport frezarki to cena niecałe 0,54 zł/km.