(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Drzwi samochodowe 2szt (Nr 5860819)

Drzwi samochodowe 2szt

Długość [m]:

1.3

Szerokość [m]:

0.4

Wysokość [m]:

1.4

Waga w kg (łączna):

16

Typ usługi:

Tylko transport

Instrukcje szczególnej ostrożności:

nie poobijać drzwi samochodowe w stanie idealnym gotowe do założenia

Opakowanie ładunku:

karton, pianka, strecz

Budżet zlecenia [zł]:

300

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 562.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Toruń

Od 18 lut 2020 do 22 lut 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Lubelskie, Tomaszów Lubelski

Od 19 lut 2020 do 25 lut 2020


Transport przedmiotów specjalnej ostrożności

Za przesyłki, których przewóz zobowiązuje do wielkiej uwagi uważa się paczki, które szybko ulegają defektom oraz bywają kruche i łamliwe. Należą do nich m.in. instrumenty muzyczne, rzeczy tłukące się, dzieła sztuki, wyroby ceramiczne oraz przedmioty zrobione z łamliwych tworzyw. Wśród często przetransportowywanych rzeczy możemy wyróżnić gitary, akwaria, delikatny sprzęt elektroniczny, lampy, zegary oraz stoły bilardowe.

 

Kwestia prawidłowego osłonięcia przesyłki jest kluczowa. Opłaca się wziąć materiały zabezpieczające jak przykładowo: folia bąbelkowa, folia stretch oraz tektura. Folii bąbelkowej i kartony najlepiej zastosować do osłonięcia mniejszych elementów – można je zakupić w sklepie budowlanym lub w sklepach w sieci. Natomiast folia stretch stosowana będzie do zawinięcia całego przedmiotu. Do ochronienia paczki można zastosować również koce, styropian, czasopisma, ubrania i taśmy.

 

Koszt transportu przesyłki o wielkiej ostrożności

 

Cena przewozu paczki, która wymaga specjalnej ostrożności uzależniony jest od wagi i wielkości, jak również od odległości pomiędzy miejscem załadunku i miejscem rozładunku. Na końcowy koszt może wpłynąć również potrzeba zapewnienia materiałów ochraniających przez firmę transportową. Przykładowo, za przewóz lustra na odcinku od Gliwic do Warty wydano niecałe 250 zł. Natomiast za przewóz zegara kominkowego na trasie Holandia – Łódź kosztowało 200 PLN. Za przewóz rzeźby z kamienia na odcinku Warszawa – Umianowice cena wyniosła 300 PLN.