(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Drzwi samochodowe z Opola do Bielska Podlaskiego koło Białegostoku (Nr 5740214)

Długość [m]:

1.15

Szerokość [m]:

0.20

Wysokość [m]:

1.35

Waga w kg (łączna):

25

Liczba sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 528.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Opolskie, Opole

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Podlaskie, Bielsk Podlaski

Termin elastyczny


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena przewozu paczki uzależniona jest od jej rozmiarów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby zlokalizować najbardziej korzystną opcję transportu pakunku, należy wystawić za darmo ogłoszenie w portalu Clicktrans.pl, a w kilka chwil otrzymamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Dodatkowo przed samym transportem warto podać rodzaj przewożonego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego pakowania, czy planujemy przewieźć rzeczy delikatne i łamliwe. Takie wskazówki są wyjątkowo ważne, kiedy planujemy przesłać pakunek zawierający szkło, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty, żywność czy inne rzeczy, których transport wymaga dodatkowej ostrożności. Przed tym wyłonisz przedsiębiorstwo transportowe, utwierdź się, czy przewoźnik posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Przygotowując przesyłkę do wysyłki opłaca się pamiętać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń należy napakować fragmentami styropianu, gazet lub materiałem. Szczególnie kruche przesyłki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć surowce do owinięcia pakunku?

 

Tekturę i pudełka można kupić w sklepie budowlanym. Możemy również udać się do niedalekiego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Zanim zapakujemy rzecz do opakowania, zobaczmy jego stan, zabierzmy wszystkie niepotrzebne naklejki i objaśnienia, które mogłyby zdezorientować firmę transportową. Użyjmy szeroką i mocną taśmę, żeby ochronić klapy kartonu. Do powierzchni pudła przyklejmy widoczną kopertę, na której zanotujemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).