(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-07-24 13:19

drzwi stalowe

(Nr 1919695)
drzwi stalowe

Długość [m]:

10

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

1,2

Waga w kg (łączna):

5500.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 1130.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

9000 zł

ID firmy: 2851
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-07-2017, 16:32

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-28 do 2017-08-03

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Oferta ważna do:

2017-08-06, 16:31

Opis oferty:

Zaladunek/ rozladunek w Panstwa gestii / moge podstawic tira pod zaladunek

Cena (zawiera VAT): 9000 zł

Wiadomości:

9890 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

24-07-2017, 16:57

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-24 do 2017-07-31

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 9890 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Full truck load (FTL)

     Transport towaru zamawiany na pełen pojazd ciężarowy, interesuje szczególnie zakłady pracy. Często zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które obecnie zmieniają miejsce pobytu. Wypada przed zleceniem takiego przewozu uzgodnić kilka znaczących kwestii.

     Po pierwsze, ustalamy metodę załadunku oraz rozładunku produktu. Kiedy znajduje się na paletach, to nasuwa się pytanie czy posiadamy wózki widłowe zdolne podźwignąć jego wagę zarówno w miejscu załadunku jak i w miejscu rozładunku. W przypadku małych przedmiotów czy też produktów sypkich, wypadałoby ustalić, czy konieczna jest górna plandeka oraz czy do przewozu może być otwarta naczepa. Kiedy chcemy przetransportować owoce i warzywa, towary spożywcze, to może okazać się niezastąpione skorzystanie z pojazdu-chłodni. Pamiętajmy, że przewóz ładunków łatwopalnych i niebezpiecznych nakazuje posiadanie adekwatnych dokumentów, na dodatek w przewozie do innych krajów, przy przekroczeniu wyznaczonego ciężaru towaru, w kilku krajach trzeba się liczyć z dodatkowymi kosztami.

     Po dookreśleniu swoich wymogów, bezproblemowo można znaleźć przewoźnika na giełdzie transportowej, takiej jak portal Clicktrans. Gdyż ogłoszenia na niej umieszczone, docierają do tysięcy profesjonalnych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę aut dostosowanych do transportu różnorodnych ładunków, zaś duża konkurencja pozwala osiągnięcie niskich stawek.

Adres i termin nadania

Grudziądz, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Oslo, Norwegia

Termin elastyczny