(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-07-24 13:19

drzwi stalowe

(Nr 1919695)
drzwi stalowe

Długość [m]:

10

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

1,2

Waga w kg:

5500.00

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 1130.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

9000 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-07-2017, 16:32

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-28 do 2017-08-03

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Oferta ważna do:

2017-08-06, 16:31

Opis oferty:

Zaladunek/ rozladunek w Panstwa gestii / moge podstawic tira pod zaladunek

Cena (zawiera VAT): 9000 zł

Wiadomości:

9890 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

24-07-2017, 16:57

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-24 do 2017-07-31

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam BIURO :)

Cena (zawiera VAT): 9890 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport pełną ciężarówką

    Transport towaru zlecany na pełną ciężarówkę przyciąga nade wszystko firmy. Często zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które obecnie przenoszą się. Warto przed zleceniem takiego transportu ustalić kilka priorytetowych zagadnień.

    Pierwsza sprawa, to ustalamy sposób załadunku jak i rozładunku przetransportowanych rzeczy. Jeśli znajduje się na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy jesteśmy w posiadaniu sprzętu takiego jak wózki widłowektóre sprostają podnieść jego ciężar zarówno w miejscu załadunku jak i w miejscu rozładunku. W wypadku niewielkich rzeczy czy też towarów sypkich, należałoby zdefiniować, czy niezbędna jest górna osłona i czy do transportu może być odkryta naczepa. Kiedy zamierzamy przetransportować owoce i warzywa, towary spożywcze, wtedy może okazać się obowiązkowe skorzystanie z pojazdu-chłodni. Nie zapominajmy, że transport ładunków łatwopalnych i groźnych wymaga posiadanie należytych papierów, dodatkowo w transporcie zagranicznym, przy przekroczeniu wyznaczonej wagi ładunku, w niektórych państwach należy się liczyć z dodatkowymi opłatami.

    Po zdefiniowaniu swoich wymogów, najłatwiej można natrafić przewoźnika na giełdzie przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans. Albowiem ogłoszenia na niej zamieszczone, docierają do setek profesjonalnych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę aut dopasowanych do przewozu różnorakich paczek, a olbrzymia konkurencja umożliwia pozyskanie niskich cen.

Adres i termin nadania

Grudziądz, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Oslo, Norwegia

Termin elastyczny