(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-09-07 17:09

Drzwi wejsciowe

(Nr 2015384)
Drzwi wejsciowe

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

30.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1929.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

900 zł

ID firmy: 19165
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

08-09-2017, 16:51

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-15 do 2017-09-20

Dostawa:

Po 4 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 900 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Z chwilą gdy obmyślamy transport kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania lub przez zmianę wyposażenia mieszkania, warto zwrócić uwagę na szereg spraw, ponieważ pomyłki w momencie przygotowania przewozu mogą kosztować nas całkiem wiele cierpliwości i zasobów finansowych. Trudności mogą zacząć się od zadrapań, na które będziemy musieli patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym pokoju gościnnym przez dalszych parę lat, aż do kolejnej wymiany mebli, czy też do całkowitego zniszczenia i potrzeby zakupu nieużywanego sprzętu.

    W pierwszym etapie, kiedy przewozimy stare meble, należy naturalnie je opróżnić z zawartości oraz wymyć, na przykład wilgotną ściereczką. Później należałoby zastanowić się, czy transportowany mebel zdemontować, czy też zostawić w całości. W wypadku wieloletnich mebli demontaż ich, może być to niepewne, gdyż części bywają trudne do ponownego zmontowania, a mebel jak na przykład segment może stracić swój nienaruszony wygląd oraz stabilność. Natomiast przy bardzo dużych obiektach, takich jak np. łóżko, wypadałoby wziąć pod uwagę wysokość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, ponieważ nimi będzie trzeba je przetransportować. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, pakunki należy w następnej kolejności należycie zabezpieczyć. Do tego przydatne są używane koce, pościele, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi okręcamy sprzęt, zwracając szczególną uwagę na newralgiczne miejsca, którymi są kanty mebli, z uwagi na to, że mają tendencję do obijania się i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, aby zwrócić swoje zainteresowanie na szklane elementy, przykładowo szklane pułki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad przemieszczaniem się mebli i utrzymanie ich w jednym miejscu, można użyć taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym okręceniu mebla rewelacyjnie utrzymuje wszystko w miejscu. Gdy planujemy odnaleźć solidną firmę przewozową, należy skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, na której po wystawieniu darmowego zlecenia, dostaniemy dużo interesujących ofert transportu od zweryfikowanych przewoźników. Żeby jak najsprawniej i jak najszybciej zorganizować usługę przewozową, warto w ogłoszeniu szczegółowo przedstawić wszystkie gabaryty gotowych do transportu rzeczy, a również podać ich ciężar i drogę, którą mają przejechać – często od tych istotnych informacji zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Niedzica, Polska

Od 15 wrz 2017 do 22 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Stratford-upon-Avon, Wielka Brytania

Od 16 wrz 2017 do 24 wrz 2017