(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Drzwi wejściowe (Nr 6106983)

Drzwi wejściowe

Długość [m]:

1.0

Szerokość [m]:

0.17

Wysokość [m]:

2.3

Waga w kg (łączna):

70

Liczba sztuk:

1

Dystans: 396.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Małe Wędoły

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Raszyn

15 maj 2020


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena przewozu przesyłki uzależniona jest od jej kształtów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby wyszukać najbardziej atrakcyjną usługę transportu paczki, dobrą praktyką jest wystawić bezpłatne ofertę w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a po paru sekundach dostaniemy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie „po drodze”. Oprócz tego przed samym przewozem warto zaznaczyć typ transportowanego pakunku – czy potrzebuje on odpowiedniego pakowania, czy planujemy przetransportować rzeczy delikatne i łamliwe. Takie wskazówki są szczególnie ważne, gdy planujemy przetransportować przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne przedmioty, których transport wymaga dodatkowej ostrożności. Zanim zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, przekonaj się, czy firma ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Przygotowując paczkę do przewozu należy pamiętać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń należy napakować fragmentami trocin, gazet czy też gąbką. Zwłaszcza kruche paczki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć surowce do zapakowania pakunku?

 

Kartony i opakowania można kupić w markecie budowlanym. Możemy także przejść się do pobliskiego sklepu spożywczego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Zanim umieścimy rzecz do opakowania, oszacujmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie niepotrzebne etykiety i teksty, które mogą zmylić firmę transportową. Użyjmy szeroką i solidną taśmę, żeby ochronić pokrywy kartonu. Na zewnątrz kartonu przyklejmy białą kartkę, na której zapiszemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).