(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-09-09 14:46

drzwi wejsciowe 100cmx215cm

(Nr 2018426)
drzwi wejsciowe 100cmx215cm

Długość [m]:

100

Szerokość [m]:

68

Wysokość [m]:

215

Waga w kg (łączna):

70.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1748.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

500 zł

ID firmy: 126982
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

09-09-2017, 14:49

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-19 do 2017-10-01

Dostawa:

Ponad 5 dni

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 500 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Z chwilą gdy planujemy transport kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania, czy też z powodu zmiany umeblowania domu, warto zwrócić uwagę na parę spraw, gdyż nieprawidłowości na etapie załatwiania przewozu mogą kosztować nas całkiem wiele nerwów i zasobów finansowych. Kłopoty mogą rozpocząć się od zadrapań, na które będziemy musieli spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym pokoju gościnnym przez dalszych kilka lat, aż do kolejnej wymiany mebli albo do całkowitego uszkodzenia i potrzeby nabycia nieużywanego sprzętu.

    Na początek, jeśli przewozimy meble używane, należy naturalnie je opróżnić z rzeczy oraz wymyć, na przykład mokrą szmatką. Następnie należałoby przeanalizować, czy transportowany mebel rozkręcić, czy też nie. W wypadku wieloletnich mebli rozkręcanie ich, może być to ryzykowne, gdyż elementy bywają niełatwe do ponownego skręcenia, a mebel jak np. łóżko może stracić swój początkowy wygląd lub stabilność. Jednakże przy bardzo dużych meblach, takich jak np. łóżko, wypadałoby wziąć pod uwagę wysokość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, rzeczy trzeba w następnej kolejności odpowiednio osłonić. Do tego przydadzą się stare koce, pościele, kartony, folie stretch czy ubrania, którymi owijamy meble, zwracając specjalnie uwagę na ważne punkty, którymi są narożniki mebli, ponieważ mają tendencję do uszkadzania i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, żeby zwrócić swoje zainteresowanie na tłukące się elementy, np. szklane pułki. Gdy chcemy zapanować nad przesuwaniem się mebli oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, należy użyć taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym zawinięciu przedmiotu idealnie podtrzymuje całość w miejscu. Gdy planujemy odnaleźć wiarygodną firmę przewozową, należy skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, na której po wystawieniu darmowego zlecenia, dostaniemy dużo interesujących ofert transportu od sprawdzonych przewoźników. Gdy potrzebujemy jak najskuteczniej i jak najprędzej przygotować usługę transportową, warto w ofercie drobiazgowo przedstawić wszystkie wymiary gotowych do transportu przedmiotów, a także opisać ich ciężar i drogę, którą mają zostać przewiezione – zazwyczaj od tych istotnych informacji zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Katowice, Polska

Od 16 lis 2017 do 5 gru 2017

Adres i termin dostawy

Ventabren, 13122, Francja

Termin elastyczny