(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Drzwi wejsciowe aluminiowe 4 sztuki 100/200 (Nr 5562055)

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

0.5

Waga w kg (łączna):

30

Liczba sztuk:

4

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

250

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 530.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Warmińsko-Mazurskie, Lubawa

5 gru 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Podkarpackie, Radymno

Termin elastyczny


Transport różnych towarów

Giełda przewozowa Clicktrans.pl to internetowy serwis aukcyjny tyczący się usług przewozowych. Giełda transportowa przedstawia bazę bieżących zleceń i zapewnia firmom transportowym szeroki dostęp do zleceń podzielonych na kategorie. Kiedy chcemy skorzystać z giełdy przewozowej, wystarczy dokonać rejestracji – opcja ta jest całkiem za darmo. W dalszej kolejności powinno się dodać swoje ogłoszenie (w przypadku, kiedy jesteś zleceniodawcą) lub poszukać ofertę na wyznaczonej trasie (w przypadku, kiedy jesteś przewoźnikiem).

Jakie zalety umożliwia Clicktrans?

Serwis Clicktrans.pl firmom transportowym daje dostęp do wielu tysięcy ogłoszeń w Polsce i w Unii Europejskiej, a zlecającym przewóz - możliwość pokazania swoich rzeczy tysiącom przewoźników, którzy ekspresowo oszacują cenę przewozu.

Jakie wolne ładunki znajdują się na giełdzie transportowej?

Na giełdzie transportowej znajdują się zlecenia przewozowe dla wszelkiego gatunku ładunków. Zleceniodawcy mają możliwość zlecić transport w ramach następujących kategorii, przykładowo: meble, samochody, pojazdy inne, paczki, łodzie, rolnicze maszyny, przyczepy, rowery, gokarty, skutery wodne, części i akcesoria, palety, kontener, wywrotka, sprzęt AGD, sprzęt sportowy, pianina i fortepiany, szkło/kruche/łamliwe, dzieła sztuki, jachty, żywność i produkty rolne, pasażerowie jak i dużo innych. Do najczęściej używanych kategorii ofert transportowych należą: transport samochodów, przewóz palet, jak także giełda przeprowadzek. Znakomitą większość wystawionych ofert stanowią zlecenia transportowe na busa, czyli zlecenia transportowe do 3,5 tony.