(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-11-22 08:16

drzwi wewnętrzne

(Nr 2171172)
drzwi wewnętrzne

Długość [m]:

2.00

Szerokość [m]:

1.00

Wysokość [m]:

0.30

Waga w kg (łączna):

50.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 461.00 km

Informacje dodatkowe:

drzwi gotowe do odbioru od zaraz, dostawa dzisiaj do 22

Oferty od Przewoźników (0)

165 zł

ID firmy: 594747
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-11-2017, 11:49

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-27 do 2017-11-30

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Witam, załadunek możliwy 27-30 listopada. Zapewniamy kompleksowa usługę tzn. informacje telekomunikacyjna ap-ropo wysłanego załadunku.bezpośredni dowóz do klienta jeśli są państwo zainteresowani zapraszamy do wybrania naszego zlecenia. dopasowujemy się do terminu klienta.GWARANCJA ODBIORU PRZESYLKI PO ZAAKCEPTOWANIU OFERTY !

Cena (zawiera VAT): 165 zł

Wiadomości: (1)

Łukasz Z. (Przewoźnik)
26-11-2017, 08:33
Szanowni Państwo jako solidna firma oferujemy 2 pracowników,załadunek, rozładunek, kompleksową obsługę, Telefoniczne informacje SMS o lokalizacji przesylek.Posiadamy doświadczenie w przewożeniu delikatnych antyków, roślin, pojazdów jednośladowych a szybkie przeprowadzki to wręcz nasza codzienna pasja ;), wystawiamy faktury VAT, Możliwoś ubezpieczenia przesyłek.Zapraszamy do skorzystania z komfortowych usług.Zapraszamy do współpracy i wybraniu naszej oferty. Pozdrawiamy
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Podczas gdy planujemy transport mebli, czy to z powodu zmiany adresu, czy też przez zmianę wyposażenia biura, powinno się zwrócić uwagę na szereg zagadnień, ponieważ błędy na etapie organizowania transportu mogą kosztować nas bardzo wiele nerwów i pieniędzy. Trudności mogą zacząć się od zadrapań, na które będziemy musieli spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym pokoju gościnnym przez następnych kilka lat, aż do następnej wymiany mebli lub do doszczętnego uszkodzenia oraz potrzeby zakupu nieużywanego umeblowania.

    W pierwszym etapie, jeżeli przewozimy meble używane, powinno się oczywiście je opróżnić z zawartości oraz usunąć brud, przykładowo mokrą gąbką. Później należałoby rozważyć, czy przewożony mebel rozmontować, czy też zostawić w całości. W przypadku wiekowych mebli rozkręcanie ich, bywa niepewne, dlatego że elementy mogą być niełatwe do ponownego zmontowania, a mebel przykładowo sofa może stracić swój nienaruszony wygląd lub stabilność. Jednakże przy naprawdę olbrzymich obiektach, takich jak np. szafa, musimy wziąć pod uwagę wysokość drzwi wewnętrznych lub drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, meble trzeba później odpowiednio osłonić. Do takich rzeczy przydatne są używane pledy, pościele, kartony, folie stretch czy ubrania, którymi zawijamy meble, zwracając wyjątkowo swoje zainteresowanie na ważne punkty, którymi są narożniki mebli, z uwagi na to, że mają skłonność do obijania się i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, żeby zwracać swoje zainteresowanie na szklane elementy, na przykład szklane drzwiczki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad przesuwaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, należy zastosować taśmę klejącą, jak również folię bąbelkową, która po kilkukrotnym okręceniu przedmiotu doskonale podtrzymuje całość w miejscu. Gdy planujemy odszukać solidną firmę transportową, warto skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, na której po wystawieniu nieodpłatnego zlecenia, uzyskamy wiele ciekawych ofert przewozu od zweryfikowanych firm transportowych. Żeby jak najzwinniej i jak najbłyskawiczniej przygotować usługę przewozową, warto w ogłoszeniu szczegółowo przedstawić wszystkie rozmiary zebranych do przewozu rzeczy, a także podać ich wagę i drogę, którą mają przemierzyć – często od tych istotnych wiadomości zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Sierakowice, 83-340, Polska

22 lis 2017

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

22 lis 2017