(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2018-02-01 10:00

drzwi wewnętrzne

(Nr 2340984)
drzwi wewnętrzne

Długość [m]:

2.1

Szerokość [m]:

1.3

Wysokość [m]:

0.12

Waga w kg (łączna):

300.00

Ilość sztuk:

3

Typ usługi:

Tylko transport

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 576.00 km

Informacje dodatkowe:

drzwi pakowane w strecz , układane piętrowo na samochodzie z przekładkami , spinane pasami

Oferty od Przewoźników (0)

349 zł

ID firmy: 704288
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

17-02-2018, 12:37

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-03-02 do 2018-03-03

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 349 zł

Wiadomości:

350 zł

ID firmy: 1207
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-02-2018, 13:43

Załadunek możliwy w terminach:

2018-02-02

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 350 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Podczas gdy planujemy przewóz mebli, czy to z powodu zmiany adresu, czy też z powodu zmiany wyposażenia domu, warto zwrócić uwagę na kilka kwestii, gdyż nieprawidłowości w momencie organizowania transportu mogą kosztować nas bardzo dużo nerwów i zasobów finansowych. Kłopoty mogą rozpocząć się od zarysowań, na które będziemy musieli patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez kolejnych kilka lat, aż do następnej zmiany mebli, czy też do totalnego zniszczenia i potrzeby zakupu nieużywanego wyposażenia.

    W pierwszym etapie, podczas gdy transportujemy meble używane, wypadałoby naturalnie je opróżnić z zawartości oraz wymyć, przykładowo mokrą szmatką. Potem należałoby rozważyć, czy transportowany mebel rozmontować, czy też zostawić w całości. W przypadku wiekowych mebli rozkręcanie ich, bywa niepewne, albowiem elementy mogą być nieproste do ponownego skręcenia, a mebel jak np. łóżko może utracić swój pierwotny wygląd lub stabilność. Natomiast przy bardzo wielkich rzeczach, takich jak na przykład łoże, musimy wziąć pod uwagę szerokość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przetransportować. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, przedmioty należy w następnej kolejności odpowiednio osłonić. Do tego przydatne są używane pledy, pościele, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi owijamy wyposażenie, zwracając wyjątkowo czujność na newralgiczne punkty, którymi są narożniki mebli, ponieważ mają skłonność do uszkadzania i ścierania. Bardzo ważne jest, aby zwrócić uwagę na szklane elementy, przykładowo szklane drzwiczki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad przesuwaniem się rzeczy i utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy użyć taśmę klejącą, jak również folię bąbelkową, która po kilkukrotnym zawinięciu przedmiotu rewelacyjnie utrzymuje wszystko w miejscu. Kiedy chcemy odszukać solidną firmę transportową, warto skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu darmowego ogłoszenia, dostaniemy wiele interesujących propozycji przewozu od sprawdzonych firm transportowych. Gdy potrzebujemy jak najzwinniej i jak najprędzej zorganizować usługę transportową, warto w ofercie drobiazgowo opisać wszystkie gabaryty zebranych do przewozu pakunków, a również podać ich wagę i drogę, którą mają zostać przetransportowane – często od tych istotnych informacji zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Sierakowice, 83-340, Polska

2 lut 2018

Adres i termin dostawy

Ruda Śląska, Polska

5 lut 2018