(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2018-02-01 12:01

drzwi wewnętrzne

(Nr 2341492)
drzwi wewnętrzne

Długość [m]:

2.1

Szerokość [m]:

1.3

Wysokość [m]:

0.12

Waga w kg (łączna):

200.00

Ilość sztuk:

3

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 574.00 km

Informacje dodatkowe:

Drzwi pakowane w strecz , układane na płasko przekładkami

Oferty od Przewoźników (0)

349 zł

ID firmy: 704288
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

17-02-2018, 12:36

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-03-02 do 2018-03-03

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 349 zł

Wiadomości:

350 zł

ID firmy: 1207
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-02-2018, 13:36

Załadunek możliwy w terminach:

2018-02-02

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 350 zł

Wiadomości:

1200 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-02-2018, 12:07

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-01 do 2018-03-01

Dostawa:

Po 5 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam, Gabriela K.

Cena (zawiera VAT): 1200 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

Transport mebli

 Z chwilą gdy planujemy transport kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany adresu, czy też z powodu zmiany umeblowania biura, warto zwrócić uwagę na parę zagadnień, bowiem nieprawidłowości na etapie załatwiania transportu mogą kosztować nas bardzo wiele nerwów i zasobów finansowych. Kłopoty mogą zacząć się od  zarysowań, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez późniejszych parę lat, aż do kolejnej wymiany mebli lub do doszczętnego uszkodzenia i potrzeby nabycia nieużywanego wyposażenia.

W pierwszym etapie, jak przewozimy stare meble, powinno się oczywiście je opróżnić z zawartości i usunąć brud, przykładowo mokrą gąbką. Potem wypadałoby przeanalizować, czy transportowany mebel zdemontować, czy też zostawić w całości. W wypadku wieloletnich mebli demontaż ich, może być to niepewne, ponieważ części bywają trudne do ponownego skręcenia, a mebel jak na przykład sofa może stracić swój początkowy wygląd lub stabilność. Jednak przy naprawdę dużych obiektach, takich jak przykładowo łoże, powinniśmy wziąć pod uwagę wielkość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, meble trzeba w następnej kolejności odpowiednio zabezpieczyć. Do takich rzeczy przydadzą się stare koce, pościele, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi okręcamy sprzęt, zwracając szczególną uwagę na ważne miejsca, którymi są kanty mebli, z uwagi na to, że mają tendencję do obijania się i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, aby zwracać swoje zainteresowanie  na tłukące się części, przykładowo szklane drzwiczki. Żeby zapanować nad przemieszczaniem się mebli oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, można zastosować taśmę klejącą, jak również folię bąbelkową, która po kilkukrotnym zawinięciu mebla świetnie podtrzymuje całość w miejscu. Kiedy chcemy wyszukać wiarygodną firmę transportową, warto skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu nieodpłatnego ogłoszenia, otrzymamy wiele ciekawych propozycji przewozu od sprawdzonych firm transportowych. Gdy potrzebujemy jak najefektywniej i jak najbłyskawiczniej przygotować usługę transportową, warto w ogłoszeniu dokładnie przedstawić wszystkie wymiary gotowych do transportu mebli, a również opisać ich wagę i trasę, którą mają przejechać – często od tych istotnych wiadomości zależy wycena transportu.

 

Adres i termin nadania

Sierakowice, 83-340, Polska

2 lut 2018

Adres i termin dostawy

Ruda Śląska, Polska

5 lut 2018