(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2018-02-01 12:01

drzwi wewnętrzne

(Nr 2341492)
drzwi wewnętrzne

Długość [m]:

2,1

Szerokość [m]:

1,3

Wysokość [m]:

0,12

Waga w kg (łączna):

200.00

Ilość sztuk:

3

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 574.00 km

Informacje dodatkowe:

Drzwi pakowane w strecz , układane na płasko przekładkami

Oferty od Przewoźników (0)

349 zł

ID firmy: 704288
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

17-02-2018, 12:36

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-03-02 do 2018-03-03

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 349 zł

Wiadomości:

350 zł

ID firmy: 1207
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-02-2018, 13:36

Załadunek możliwy w terminach:

2018-02-02

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 350 zł

Wiadomości:

1200 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-02-2018, 12:07

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-01 do 2018-03-01

Dostawa:

Po 5 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam, Gabriela K.

Cena (zawiera VAT): 1200 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Z chwilą gdy planujemy transport kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany adresu lub z powodu zmiany umeblowania mieszkania, warto zwrócić uwagę na szereg spraw, dlatego że uchybienia na etapie przygotowania przewozu mogą kosztować nas całkiem wiele cierpliwości i pieniędzy. Kłopoty mogą rozpocząć się od zarysowań, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym pokoju gościnnym przez kolejnych kilka lat, aż do następnej zmiany mebli, bądź do całkowitego uszkodzenia oraz potrzeby zakupu nieużywanego wyposażenia.

    Na początek, jeśli przewozimy meble używane, trzeba naturalnie je opróżnić z rzeczy oraz usunąć brud, przykładowo mokrą gąbką. Później wypadałoby zastanowić się, czy dany mebel rozkręcić, czy też nie. W przypadku wiekowych mebli rozmontowywanie ich, bywa niebezpieczne, gdyż elementy bywają nieproste do ponownego skręcenia, a mebel przykładowo łóżko może utracić swój pierwotny kształt oraz stabilność. Natomiast przy bardzo wielkich obiektach, takich jak przykładowo łóżko, powinniśmy zwrócić uwagę na szerokość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przetransportować. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, meble trzeba w następnej kolejności należycie osłonić. Do takich rzeczy przydatne są stare koce, pościele, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi okręcamy wyposażenie, zwracając niezwykle swoje zainteresowanie na ważne punkty, którymi są kanty mebli, ponieważ mają umiejętność do obijania się i ścierania. Bardzo ważne jest, żeby zwracać swoje zainteresowanie na tłukące się części, na przykład szklane drzwiczki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad przesuwaniem się mebli oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy wykorzystać taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym owinięciu rzeczy doskonale utrzymuje wszystko w miejscu. Kiedy chcemy odszukać solidną firmę transportową, warto skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, na której po publikacji nieodpłatnego zlecenia, uzyskamy dużo interesujących propozycji przewozu od zweryfikowanych przewoźników. Żeby jak najskuteczniej i jak najprędzej zorganizować usługę transportową, warto w ofercie drobiazgowo przedstawić wszystkie wymiary przygotowanych do przewozu pakunków, a również opisać ich wagę i trasę, którą mają zostać przetransportowane – zazwyczaj od tych kluczowych informacji zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Sierakowice, 83-340, Polska

2 lut 2018

Adres i termin dostawy

Ruda Śląska, Polska

5 lut 2018