(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-02-01 09:33

drzwi zewnętrzne

(Nr 2340868)
drzwi zewnętrzne

Długość [m]:

0.20

Szerokość [m]:

0.90

Wysokość [m]:

2.10

Waga w kg (łączna):

20.00

Ilość sztuk:

1

Dystans: 306.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu paczki uzależniona jest od jej formatów, wagi oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby znaleźć najbardziej atrakcyjną opcję przewozu pakunku, opłaca się opublikować darmowe ofertę w serwisie Clicktrans.pl, a w kilka chwil otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie „po drodze”. Jeszcze przed samym przewozem można określić typ przewożonego przedmiotu – czy wymaga on odpowiedniego pakowania, czy chcemy przewieźć rzeczy kruche i łamliwe. Takie wskazówki są szczególnie ważne, gdy planujemy przesłać pakunek zawierający szklane przedmioty, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, żywność czy inne rzeczy, których transport wymaga specjalnej czujności. Zanim zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, przekonaj się, czy firma ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Przygotowując paczkę do transportu należy pamiętać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń można napakować kawałkami styropianu, papieru lub materiałem. Nadzwyczaj delikatne paczki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie znaleźć tworzywa do owinięcia paczki?

    Tekturę i opakowania można kupić w sklepie budowlanym. Możemy również udać się do najbliższego sklepu lokalnego lub marketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Zanim włożymy rzecz do opakowania, oszacujmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie niepotrzebne etykiety i napisy, które mogłyby zwieść firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i mocną taśmę, żeby zabezpieczyć wierzch pudła. Do powierzchni pudła umieśćmy białą kartkę, na której spiszemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Parczew, 21-200, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Łódź, 93-208, Polska

Termin elastyczny