(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-06-05 10:25

ducati

(Nr 1827848)

Marka i model:

Ducati 999

Waga w kg:

200.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1823.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

990 €

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-06-2017, 21:48

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-05 do 2017-06-25

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy szeroką gamą naczep i pojazdów od 1,5t do 24ton. W cenę wliczony jest już monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku powierzonego na czas transportu - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych solidnych usług :) P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu :) Pozdrawiam BIURO :) :)

Cena (zawiera VAT): 990 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motory i skutery to często wartościowe towary, które wydają się całkiem niełatwe do unieruchomienia w trakcie transportu. Trudne - jednakże tylko złudnie. Odpowiednio przymocowany motocykl w 100% przetrzyma przewóz bez ani jednej skazy.

     Mocowanie uzależnione jest od sposobu, w jakiej będzie motor transportowany. W przypadku przewozu na naczepie, niezbędne będą 4 liny mocujące, a w wypadku profesjonalnej przyczepy do transportu motorów wystarczą tylko dwie, ponieważ dysponują one prowadnice uniemożliwiające przemieszczanie się motocykla. Kluczowe jest, aby liny nie kończyły się „otwartym” hakiem, który może się wypiąć w trakcie jazdy, a również trzeba uważać, aby nie ocierały się o szpiczaste elementy, które mogą je uszkodzić. Przyda się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub kupić w wyspecjalizowanym markecie i uniknąć niesprawności amortyzacji. Motocykle i skutery można też transportować w zamkniętych autach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Warto wyłącznie pamiętać o elastycznych „obijakach” na ścianach samochodu oraz pomiędzy transportowanymi obiektami.

    Żeby prowadzący samochód nie jechał w wyziewach benzyny, należałoby przed jazdą opróżnić bak motocykla, który może w trakcie jazdy porozlewać się na nierównościach. Istnieją ponadto platformy montowane do busa lub vana, które pozwalają przewieźć motocykl lub skuter i zarazem nie zajmują większość miejsca w aucie.

     Można zazwyczaj wywiedzieć się o wszelkie szczegóły i warunki, w jakich nasz motor będzie przetransportowany, a także, czy firma posiada najazdy do jego załadunku. Użycie do tej czynności np. deski jest niepewne i grozi popsuciem motoru czy skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca finalnego.

     Wystawiając zlecenie przewozu w serwisie Clicktrans.pl można uzyskać wiele interesujących ofert od rzetelnych firm przewozowych, które przewożą tego typu sprzęt codziennie. Ceny za transport na trasach w Europie kształtują się do 0,6 PLN za km. Można często znaleźć okazję i zapłacić dużo mniej, dzieje się tak, w wypadku gdy firma może przewieźć jednoślad na zasadzie doładunku lub przy wracaniu z wykonywanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Redcar, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Hirtshals, Dania

Termin elastyczny