(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-06-03 11:22

Ducati Monster 620

(Nr 1825600)
Ducati Monster 620

Marka i model:

Ducati Monster 620

Waga w kg:

168.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1769.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

240 €

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

17-06-2017, 13:58

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-18 do 2017-06-20

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Transporte directo, sin necesidad de recargar. Protegido y asegurado. No dude en contactar

Cena (zawiera VAT): 240 €

Wiadomości:

300 €

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

16-06-2017, 10:53

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-16 do 2017-06-17

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-06-17, 10:45

Opis oferty:

Hello.Loading possible today or tomorrow. Insecure up to 100 thousand euros. I invite you

Cena (zawiera VAT): 300 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motocykle i skutery to zwykle wartościowe ładunki, które wydają się dość trudne do unieruchomienia w trakcie transportu. Ciężkie - wszakże jedynie na pozór. Poprawnie przymocowany pojazd w 100% przetrwa przewóz bez ani jednej skazy.

     Mocowanie uzależnione jest od metody, w jakiej będzie motocykl przewożony. Podczas przewozu na naczepie, potrzebne cztery liny trzymające, a w przypadku specjalistycznej przyczepy do przewozu motorów potrzebne są zaledwie dwie, gdyż dysponują one prowadnice powstrzymujące przemieszczanie się pojazdu. Ważne jest, aby taśmy nie były zakończone „otwartym” hakiem, który może się odczepić podczas drogi, a dodatkowo trzeba uważać, by nie ocierały się o ostre elementy, które mogą je przeciąć. Nada się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zdobyć w wyspecjalizowanym sklepie i uniknąć uszkodzenia amortyzacji. Motocykle i skutery można też transportować w zamkniętych autach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Trzeba jedynie nie zapominać o elastycznych „obijakach” na bokach pojazdu oraz pomiędzy przewożonymi obiektami.

    Żeby kierowca nie prowadził w oparach benzyny, należałoby przed podróżą opróżnić bak motocykla, który może w trakcie drogi wychlapać się na nierównościach. Występują także platformy zaczepiane do busa lub vana, które ułatwiają transportować motocykl lub skuter i często nie blokują całego miejsca w aucie.

     Warto zawsze wywiedzieć się o wszelkie detale i warunki, w których nasz motocykl będzie przetransportowany, a także, czy firma transportowa posiada najazdy do jego załadunku. Użycie do tej czynności np. belki jest niebezpieczne i grozi zniszczeniem motoru czy skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca końcowego.

     Wystawiając zlecenie transportu w serwisie Clicktrans.pl można uzyskać dużo interesujących ofert od profesjonalnych firm, które transportują podobnego typu sprzęt stale. Ceny za transport na trasach w Unii Europejskiej kosztują do 0,6 PLN za kilometr. Można jednak znaleźć okazję i zapłacić dużo mniej, dzieje się tak, w przypadku gdy firma transportowa może wziąć motor na zasadzie doładunku lub przy wracaniu z wykonywanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

GRN, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Berlin, Niemcy

Termin elastyczny