(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-06-03 11:22

Ducati Monster 620

(Nr 1825600)
Ducati Monster 620

Marka i model:

Ducati Monster 620

Waga w kg:

168.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1769.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

240 €

ID firmy: 248232
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

17-06-2017, 13:58

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-18 do 2017-06-20

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Transporte directo, sin necesidad de recargar. Protegido y asegurado. No dude en contactar

Cena (zawiera VAT): 240 €

Wiadomości:

300 €

ID firmy: 158372
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

16-06-2017, 10:53

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-16 do 2017-06-17

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-06-17, 10:45

Opis oferty:

Hello.Loading possible today or tomorrow. Insecure up to 100 thousand euros. I invite you

Cena (zawiera VAT): 300 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Motorcycles transport

    Motory i skutery to zazwyczaj drogocenne towary, które wyglądają na względnie trudne do unieruchomienia w trakcie transportu. Niełatwe - jednak jedynie na pozór. Prawidłowo umocowany motocykl w 100% przetrwa transport bez jednej skazy.

     Trzymanie zależy od sposobu, w jakiej będzie motor przewożony. W przypadku transportu na przyczepie, konieczne będą cztery taśmy mocujące, a w wypadku profesjonalnej przyczepy do transportu motorów wystarczą ledwie 2, gdyż posiadają one szyny uniemożliwiające przesuwanie się pojazdu. Istotne jest, żeby liny nie były zakończone „otwartym” hakiem, który może się odczepić podczas drogi, a również trzeba uważać, by nie ocierały się o szpiczaste elementy, które mogą je przeciąć. Nada się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zaopatrzyć się w fachowym markecie i uniknąć zniszczenia amortyzacji. Motory i skutery można też transportować w osłoniętych samochodach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Należy wyłącznie nie zapominać o gumowych „obijakach” na ścianach wozu i pomiędzy przewożonymi przedmiotami.

    Żeby prowadzący samochód nie prowadził w wyziewach benzyny, warto przed wyruszeniem osuszyć bak motocykla, który może w trakcie jazdy rozlać się na nierównościach. Występują dodatkowo platformy zaczepiane do busa lub vana, które umożliwiają przewieźć jednoślad lub skuter i zarazem nie blokują całego miejsca w aucie.

     Należy zazwyczaj wypytać o wszelkie detale i warunki, w których nasz motocykl będzie przewożony, a również, czy firma transportowa posiada najazdy do jego załadunku. Korzystanie do tej czynności przykładowo belki jest niebezpieczne i zagraża zepsuciem motoru lub skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca finalnego.

     Wystawiając zlecenie transportu w portalu Clicktrans.pl można otrzymać wiele interesujących ofert od profesjonalnych firm, które przewożą podobnego typu maszyny cyklicznie. Ceny za przewóz na trasach w Europie kosztują do 0,6 PLN za km. Zdarza się często znaleźć okazję i zapłacić dużo taniej, dzieje się tak, w wypadku gdy firma przewozowa może przetransportować motor na zasadzie doładunku lub przy wracaniu z realizowanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

GRN, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Berlin, Niemcy

Termin elastyczny