(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-11-22 10:03

Ducati monster 696

(Nr 2171352)
Ducati monster 696

Marka i model:

Monster696

Waga w kg (łączna):

190.00

Dystans: 562.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

500 €

ID firmy: 274942
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

22-11-2017, 12:03

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-22 do 2017-12-29

Dostawa:

Po 4 dniach

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 500 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport motocykli lub skuterów

    Motory i skutery to często cenne ładunki, które wyglądają na na ogół niełatwe do unieruchomienia podczas transportu. Ciężkie - aczkolwiek tylko na pozór. Właściwie umocowany motocykl na pewno przetrwa transport bez żadnej skazy.

     Mocowanie zależy od metody, w jakiej będzie jednoślad transportowany. W przypadku transportu na przyczepie, potrzebne będą cztery taśmy mocujące, a w wypadku profesjonalnej przyczepy do transportu motorów wystarczą ledwie dwie, gdyż posiadają one prowadnice uniemożliwiające przesuwanie się motoru. Najważniejsze jest, aby pasy nie były zakończone „otwartym” hakiem, który może się wypiąć podczas jazdy, a również trzeba być ostrożnym, by nie ocierały się o szorstkie elementy, które mogą je rozerwać. Nada się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub kupić w profesjonalnym markecie i uniknąć uszkodzenia amortyzacji. Motocykle i skutery warto też przewozić w zamkniętych autach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Warto wyłącznie nie zapominać o gumowych „obijakach” na bokach samochodu oraz między transportowanymi obiektami.

    Żeby prowadzący samochód nie jechał w oparach benzyny, należałoby przed podróżą osuszyć bak jednośladu, który może po drodze wychlapać się na nierównościach. Występują ponadto platformy mocowane do busa lub vana, które pozwalają transportować jednoślad lub skuter i zazwyczaj nie zajmują całego miejsca w samochodzie.

     Można zazwyczaj dowiedzieć się o wszelkie drobiazgi i warunki, w jakich nasz motocykl będzie przetransportowany, a także, czy firma ma najazdy do jego załadunku. Korzystanie do tej czynności przykładowo deski jest ryzykowne i grozi uszkodzeniem motocykla czy skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca końcowego.

     Umieszczając zlecenie przewozu w portalu Clicktrans.pl można uzyskać dużo interesujących ofert od rzetelnych firm przewozowych, które transportują tego typu maszyny cyklicznie. Ceny za przewóz na trasach europejskich kosztują do 0,6 złotych za km. Zdarza się jednak trafić okazję i zapłacić sporo taniej, dzieje się tak, w wypadku gdy firma może wziąć pojazd na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy wracaniu z wykonywanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Alcorcon, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Sant Antoni de Portmany, Hiszpania

Termin elastyczny